חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

דודי סלע יפתח מול ז'יל, אמיר וינטרוב נגד מצ'אדו

                                               מאת: שי אלון

המחבט מספר אחת של ישראל, דודי סלע, יפתח מחר (שישי) ב-10:30 את מפגש הדייויס מול נבחרת פורטוגל וישחק מול פרדריקו ז'יל, כך נקבע בהגרלת מפגש הדייויס שנערכה במלון 'דניאל' בהרצליה. מיד אחריו יעלה המחבט הישראלי מספר 2, אמיר וינטרוב מול רוי מצ'אדו – בתקווה לסיים את היום הראשון עם יתרון 0:2 עוד לפני כניסת ליל הסדר.

המנצחת במפגש תעלה לפלייאוף על עלייה לבית העליון בחודש ספטמבר. ביום שבת ב-15:00 ישחקו אנדי רם ויוני ארליך מול גסטאו אליאש וז'ואאו סוזה. ביום ראשון ישוחקו משחקי היחידים הנותרים בין סלע (62) למצ'אדו (101) ובין וינטרוב (199) לז'יל (84). ביום ראשון המשחקים יחלו בשעה 14:00.

יו'ר איגוד הטניס, אסי טוכמאיר פתח את טקס ההגרלה המסורתי כשהוא קורא לקהל למלא את אצטדיון רמת השרון למרות החג בסוף השבוע. אוראלה ללוש, נציגת הספונסר הראשי, שלפה את הכדור עם שמו של פרדריקו ז'יל וקבעה לשביעות רצון הנבחרת הישראלית את משחק הפתיחה.

'אני רגיל לשחק ראשון, יצא לנו לא רע', אמר דודי סלע. 'אני תמיד רגיל לחכות למשחק השני, זה הרבה לחץ לחכות בחדר ההלבשה'. בד'כ דודי מביא יתרון וזה מוריד ממני לחץ, אני כבר מחכה למשחק', ציין וינטרוב.

 יוני ארליך שחגג את יום הולדתו אמר: 'זה סוף שבוע מרגש, גם פסח, גם יום הולדת וגם דיוויס, צריך להתחיל את האקשן ולהביא תוצאות'. אנדי רם, שיחגוג הופעה 24 בנבחרת (משווה את שיא ההופעות של גליקשטין): 'תהיה הופעה חגיגית, אני סומך על הקהל שיבוא לעשות איתנו את החג'.

 

נבחרת הדייויס של ישראל (חגי ניזרי)

סלע, וינטרוב, רן, רם וארליך. רוצים לעלות (חגי ניזרי)
 

'אני שקט ורגוע', אמר הקפטן אייל רן והוסיף: 'השחקנים יעשו הכי טוב שהם יכולים, אני סומך עליהם. אני מכיר והשחקנים מכירים את שחקני פורטוגל, צפינו בכמה משחקים שלנו, אבל אנחנו כרגיל מתמקדים בשחקנים שלנו'.

 

 

דודי סלע ופדריקו ז´יל (חגי ניזרי)

דודי סלע ופדריקו ז´יל. 'יצא לנו לא רע' (חגי ניזרי)
 

 

רוי מצ'אדו שניצח את סלע 2:6 ו-2:6 בברזיל לפני כמה חודשים אמר: 'אין משמעות לתוצאה הזו, זה כמובן יתן לי בטחון אבל, אלו תנאים אחרים, זה גביע דייויס, יש קהל'.

 

אמיר וינטרוב וריי משאדו (חגי ניזרי)

אמיר וינטרוב ורוי מצ'אדו (חגי ניזרי)

כתבות נוספות

דילוג לתוכן