חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

דודי סלע זכה בטורניר נוטינגהאם

המחבט הבכיר של ישראל, דודי סלע, השלים את המלאכה וזכה הערב (שבת) בטורניר הפיוצ'ר בנוטינגהאם (פרסים בגובה 64,000 אירו). עבור סלע מדובר בזכייה שלישית ברציפות בצ'לנג'ר לאחר שזכה לאחרונה גם בטורנירי בוסאן ופרנגה.
עוד היום השיג סלע ניצחון בחצי הגמר על ברנרד טומיק האוסטרלי עם 4:6,5:7 ולאחר כמה שעות של מנוחה עלה למשחק הגמר מול ג'רמי שארדי (1 בתחרות, 61 בעולם) מצרפת. שארדי שיחק גם כן את חצי הגמר היום וניצח 6:7,7:6,6:7 את אייזק ואן דר מר הדרום אפריקאי.
במשחק הגמר סלע המשיך ביכולת הנפלאה, ניצח 4:6, 6:3, 5:7 והשיג ניצחון 15 ברציפות. סלע זכה במערכה הראשונה 4:6, אלא ששארדי חזר בשנייה עם 6:3 תוך הצהרת כוונות בנקודה האחרונה אותה הוא סיים עם אס.
סלע לא התרגש ועלה ל-1:4 במערכה השלישית, אך איבד את ההובלה כשהצרפתי השווה ל-4:4. לאחר שמירות הדדיות של שני השחקנים סלע שבר ל-5:6 ובמשחקון האחרון שמר על ההגשה כדי לזכות במערכה, במשחק ובטורניר כולו.

בסיום המשחק, אמר סלע לאתר איגוד הטניס: 'שיחקתי טוב כל השבוע ואני מקווה שבהמשך תהיה לי הגרלה טובה כי על הדשא זה מאוד חשוב. בסך הכל אני מרגיש בסדר גמור על הדשא ומוכן לווימבלדון. אני בכושר טוב ורוצה להצליח שם'. בעקבות ההישג זכה סלע ב-9,200 אירו וב-100 נקודות דירוג שצפויות לקדם אותו לעבר המקום ה-81. לסלע לא יהיה זמן רב מדי למנוחה שכן בעוד יומיים הוא כבר יפתח את הופעותיו במוקדמות טורניר ווימבלדון, שם ישחק גם חברו לנבחרת הדייויס, אמיר וינטרוב.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן