חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

דודי סלע ויתר על הרולאן גארוס

                                                                   מאת: שי אלון

דודי סלע , המחבט הבכיר של ישראל, החליט לוותר על עונת החימר בה שיחק רק משחק אחד, בו הפסיד לזברב הגרמני בסיבוב הראשון בבלגרד.

משמעות ההחלטה היא כי סלע יוותר על השתתפותו במוקדמות הרולאן גארוס, ובכך יעדר לראשונה מאז 2006 מטורניר גראנד סלאם. הראל לוי שפרש השנה מטניס מקצועני, ומשמש כמאמנו של סלע ב-2011 אישר ל-ONE את הידיעה.

במקום לשחק על החימר, סלע ימריא בעוד שבועים לשני טורנירי צ'לנג'ר קטנים בבוסאן קוריאה, (75,000 דולרים), ובאוזבקיסטן (35,000 דולרים). סלע ינסה להשיג נקודות חשובות ובטחון עצמי וכפועל יוצא מכך, להרים את עצמו מחדש בדרוג העולמי.

סלע, שירד כאמור לסביבת דרוג בה שהה לפני 4 שנים ב-2007, טרם הפריצה הגדולה שלו בסוף אותה שנה עם הנצחון על פרננדו גונזלאס בגביע דייויס, יאלץ לשחק במשחקי המוקדמות לקראת טורניר ווימבלדון, בו הגיע לפני שנתיים עד שמינית הגמר ובעקבותיו גם למקום ה-30 בעולם.

אסטוריל: גלושקו הודחה בזוגות
יוליה גלושקו המדורגת במקום ה-193 בעולם, שיחקה לראשונה במשחק רשמי של טורניר  WTA בזוגות. גלושקו הוזמנה ע'י הפורטוגלית מגלי דה לרטה שקיבלה כרטיס חופשי לטורניר הזוגות.

השתיים נוצחו 7:6 ו-6:2 ע'י אלני דנילידו מיוון ו-מיכאלה קרייצ'ק מהולנד אחרי שעה ו-28 דקות. המערכה הראשונה היתה צמודה מאוד, כל זוג שבר בפתיחה ואחר כך נשמרה ההגשהעד שובר השוויון בו ניצחו דנילידו וקרייצ'ק 0:7.

 

 


יוליה גלושקו (משה חרמון)

יוליה גלושקו. הודחה מטורניר הזוגות (משה חרמון)
 

 

במערכה השנייה , גלושקו ובת זוגתה הרזיקו מעמד רק בפתיחה אבל אחר כך נשברו ונוצחו. גלושקו תמשיך בשבועות הקרובים לשני טורנירי ITF גדולים בצרפת, ע'ס 100,000 ו-50,000 דולרים. ולאחר מכן תשחק כנראה במוקדמות טורניר ה-WTA בבריסל ובמוקדמות הרולאן גארוס.


כתבות נוספות

דילוג לתוכן