חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

דודי סלע הפסיד בגמר טורניר אטלנטה לאיזנר

אכזבה לדודי סלע בגמר טורניר ה-ATP שנערך באטלנטה. אחרי שני הפסדים מול ג'ון איסנר, רצה המחבט הבכיר של ישראל להשיג ניצחון ראשון בקריירה על האמריקאי, אבל הפסיד 6:3 ו-6:4 ואיבד הזדמנות לזכות בטורניר ATP בפעם הראשונה בקריירה.

האמריקאי הקשה על סלע לפתח את הטניס הרגיל שלו כבר בתחילת המשחק, שבר אותו בהגשה הראשונה שלו ורשם תשעה אייסים בדרך לניצחון קליל במערכה הראשונה בתום 34 דקות.

המדורג 12 בעולם המשיך את המומנטום החיובי שלו גם במערכה השנייה, השיג שבירה נוספת ובעזרת שישה אייסים רשם זכייה שנייה ברציפות בטורניר.

המחבט הבכיר של ישראל אמנם פספס הזדמנות להפוך הישראלי הראשון שזוכה בטורניר ATP מאז עמוס מנסדוף לפני 21 שנה, אבל לפחות הרוויח כ-54,300 דולר, 150 נק' דירוג ויעלה למקום ה-88 בעולם. 

סלע אמר בסיום: "אני מברך את ג'ון על שבוע מצוין. אני מודה לאחי שליווה אותי פה ולקהל הנהדר. איסנר הביע בסיום את תמיכתו בישראל: "אני יודע שעוברים עליכם ימים קשים, אבל אל תשכחו שאנחנו בצד שלכם".

"ג´ון
ג´ון איסנר. רשם ניצחון שלישי על סלע
 

מאמנו של סלע, יואב שב, הוסיף: "אפשר להיות גאים בדודי על שהיה לו שבוע מצוין, שהמשיך את הכושר שהוא נמצא בו לאחרונה. איסנר לא נתן לו הזדמנויות להיכנס למשחק".

מערכה ראשונה: סלע – איסנר 6:3
איסנר פתח את המשחק בצורה מצוינת ובזכות שלושה אייסים עלה ל-0:1 במערכה הראשונה. בהמשך המערכה, סלע לא הצליח לנצל את ההגשות שלו ואיסנר שבר בדרך ל-0:2. האמריקאי השיג שני אייסים נוספים במשחקון השלישי והצליח להינצל משבירה בדרך ל-1:4 וניצחון 3:6 במערכה. 

"איסנר.
איסנר. זכייה שנייה ברציפות באטלנטה
 

מערכה שנייה: סלע – איסנר 6:4 
איסנר השיג שבירה במשחקון השלישי של המערכה ועלה ל-1:2. סלע הגיב באייס שני במשחק ואחרי חמישה משחקונים לוח התוצאות הראה 2:3 לטובת האמריקאי. סלע לא הצליח לנצל אחוזים לא טובים של איסנר בהגשה הראשונה ומצא את עצמו בפיגור 4:2. סלע לא התאייש וצימק את התוצאה ל-5:4, אבל איסנר יצא בסופו של דבר עם ידו על העליונה.

 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן