חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

דודי סלע הודח בבנגקוק אחרי הפסד לגילארדו

                                    מאת: שי אלון

המחבט הבכיר של ישראל דודי סלע נוצח היום (שני) 6:2 ו-6:3 על ידי המדורג 52 בעולם, סנטיאגו גילארדו מקולומביה בסיבוב הראשון של טורניר ה-ATP בבנקוק. סלע נשבר ל-4:2 ושוב ל-6:2 במערכה הראשונה. במערכה השניה השיג סלע שבירה ל-1:2, אך נשבר מיד בחזרה. גילארדו שבר שוב אחרי משחקון צמוד ל-3:5 וניצח.

גם אמיר וינטרוב הפסיד לסימונה בוללי מאיטליה (138) בסיבוב המוקדמות השלישי של טורניר בנגקוק 6:4 ו-6:2. המחבט השני של ישראל היה צמוד לאיטלקי עד ל-4:4 במערכה הראשונה, אך אז הוא נשבר ובוללי זכה בששה משחקונים רצופים, ברח ל-0:4 במערכה השניה וניצח.

נבחרת הדייויס כולה, אגב, נמצאת בבנגקוק. אנדי רם ויוני ארליך מדורגים 2 בטורניר הזוגות בו זכו בעבר. רם ירד השבוע שלב למקום ה-33 בעולם בדירוג הזוגות, ארליך נותר במקום ה-49. דודי סלע ירד למקום ה-95 ואילו אמיר וינטרוב ירד שלב ל-179.

עוד בבנגקוק ובנושאי דירוג. ג'ו ווילפריד טסונגה, שזכה בטורניר הביתי במץ כשניצח את איבן ליובצ'יץ' הקרואטי 3:6 7:6 ו-3:6, תוגמל בדירוג וקפץ מהמקום העשירי אל השביעי. מרדי פיש ירד שלב ל-8, גאל מונפיס ירד שלב ל-9 ואילו תומאס ברדיך הצ'כי ירד אף הוא שלב למקום העשירי.

 


טסונגה חוגג (רויטרס)

טסונגה. קפץ למקום השביעי (רויטרס)
 

שחר פאר שמרה על המקום ה-26
שחר פאר, שאתמול היתה רחוקה נקודה אחת מהדחה מול המדורגת 210 בעולם, כריסטינה פליסקובה, אך שרדה את הסיבוב הראשון בטוקיו, שמרה הבוקר (שני) על מקומה, ה-26 בעולם.

פאר תגן בשבועות הקרובים על 450 נקודות בהן זכתה כשהגיעה בשנה שעברה לחצי הגמר בבייג'ין. המחבט מספר 1 של ישראל תדע היום מי תהיה יריבתה בסיבוב השני, קלרה זאקופלובה מצ'כיה או אורסולה רדוונסקה מפולין.

 


שחר פאר. שמרה על מקומה (רויטרס)

שחר פאר. שמרה על מקומה (רויטרס)
 

 

יוליה גלושקו שהודחה השבוע בסיבוב הראשון של טורניר ה-ITF ע'ס 75,0000 דולרים בבריטניה, נסוגה ארבעה שלבים למקום ה-166. גלושקו תשחק השבוע בטורניר קלמונט-פרנד ע'ס 25,000 דולרים בצרפת.

קרן שלמה ירדה 25 שלבים למקום ה-469, ואחריה מדורגת דניס חזניוק בת ה-17 שטיפסה 44 שלבים למקום ה-637. הזינוק הזה של חזניוק הוא בעקבות חצי הגמר ביוון מלפני שבועיים. את הניקוד על זכייתה בטורניר בשבוע האחרון, תקבל רק בשבוע הבא. ואילו עופרי לנקרי בת ה-20, זינקה 57 שלבים אל המקום ה-654 בעולם בעקבות הגמר ביוון מלפני שבועיים. כמובן שהדירוג של חזניוק ולנקרי מהווה עבורן דירוג שיא.

 


יוליה גלושקו (משה חרמון)

יוליה גלושקו. נסוגה ארבעה שלבים (משה חרמון)
 

בטופ-10 העולמי לא חלו שינויים, אבל צפויים כאלה בשבוע הבא, בעקבות חזרתן לפעילות של טניסאיות הצמרת בטורניר טוקיו השבוע.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן