חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

דודי סלע גבר על לאקו והעפיל לרבע הגמר בזאגרב

 ההצלחה של המחבט מספר 1 של ישראל, דודי סלע, בטורניר זאגרב, נמשכה גם היום (חמישי), כשהישראלי המדורג 78 בעולם, עלה בקלילות לרבע הגמר של טורניר ה-ATP כשניצח בתוך 51 דקות את המדורג 102 בעולם, לוקס לאקו הסלובקי 3:6 ו-2:6.

זה היה נצחון שני העונה של הישראלי על לאקו, לאחר שגבר עליו גם בסיבוב הראשון של טורניר צ'נאי בהודו.בצ'נאי, סלע פגש את מיכאל יוז'ני אחרי הנצחון על לאקו, וזה פרש בגלל פציעה. היריב הבא של סלע יהיה ביורן פאו, הגרמני בן ה-34, שחזר מפציעה ומדורג כיום 358 בעולם. הגרמני הדהים את המדורג 14 בעולם, מיכאל יוז'ני מרוסייה, עם 6:4, 5:7 ו-1:6. האפשרות הזו מעניקה לישראלי הזדמנות מצוינת לתפוס מקום בחצי הגמר. 

בסה"כ זו פתיחת שנה טובה לאלוף ישראל, שאמנם נוצח בסיבוב הראשון באליפות אוסטרליה, אבל ידע להתאושש בטורניר הנוכחי. סלע שהצהיר כי שם לעצמו השנה למטרה לזכות לראשונה בקריירה בטורניר ATP, ימשיך מזאגרב לטורנירים בארה"ב, ממפיס והדילרי ביץ, בהם הצליח בעבר להגיע עד חצי הגמר.  סלע פתח את המשחק עם שבירה ל-1:3 שממנה רץ קדימה ל-1:4, 2:5 ו-3:6 בתום המערכה הראשונה. סלע שבר גם ל-1:2 במערכה השנייה ואח"כ השיג שבירה שנייה במערכה ל-1:4, הסלובקי עוד לקח משחקון, אבל סלע סגר 2:6 במהירות ועלה בפעם השנייה העונה למעמד רבע גמר טורניר ATP.

 


"דודי
דודי סלע. הזדמנות נפלאה להעפיל לחצי הגמר (רדאד ג´בארה)

כתבות נוספות

דילוג לתוכן