חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

דודי סלע: "אצטדיון מלא בדייויס יביא אותנו לתצוגת שיא"

המחבט הבכיר של ישראל, דודי סלע (92), ישחק השבוע בטורניר ממפיס וכבר מתחיל לחשוב על מפגש הדייויס מול פולין (4-6 במרץ) בבית האירופאי אפריקני מספר אחת, שיתקיים במרכז הטניס רמת השרון.
 
את משחקו בסיבוב הראשון יפתח סלע מול לוקאס לאצ'קו הסלובקי (113), בטורניר בו שני המדורגים הבכירים הם אנדי רודיק האמריקני (8) ופרננדו ורדסקו (9) הספרדי.
 
סלע לא'צקו נפגשו בשנה שעברה במסגרת רבע גמר טורניר צ'נאי בהודו, אז ניצח סלע בשתי מערכות. סלע, שנחת בסוף השבוע בממפיס כבר החל בהכנות לקראת המשחק ואמר לאתר איגוד הטניס: "אני מתכונן לקראת המפגש מול הסלובקי ומקווה לניצחון".

כידוע, גם אנדי רם ויוני ארליך צפויים להשתתף בטורניר ממפיס, ועבור סלע והצמד מדובר בזמן איכות נהדר: "אני מתראה עם אנדי ויוני כמעט כל יום. אנחנו עדיין לא מדברים על הדייויס, אבל כולנו חושבים על זה במידה כזאת או אחרת. תמיד כיף להיות בנוכחותם".
 
לקראת המפגש מול פולין, אמר סלע: "אנסה לעשות כאן את המיטב כדי לבוא לדייויס בכושר אופטימאלי. אני מצפה שהאוהדים יבואו בהמוניהם כדי לתמוך בנו במפגש החשוב הזה. הקהל הוא גורם מכריע בכל מפגש. אצטדיון מלא מול פולין יוכל להביא אותנו לתצוגת שיא במפגש".
 
"הפולנים כולם שחקנים טובים. השניים הראשונים שלהם נושקים למאייה ובכל מקרה- יש להם רקורד עשיר. אני בטוח שזה לא יהיה קל", סיכם סלע.
 
לצידו של סלע ישחק לראשונה בנבחרת אמיר וינטרוב (259). על תקן צמד הזוגות ישמשו, כאמור, אנדי רם ויוני ארליך, שחזרו לשתף פעולה גם בסבב המקצועי. וינטרוב כבר חזר לארץ והתחיל בהכנות לדייויס, בעוד שסלע צפוי להשתתף בתחרות נוספת ב"דלריי ביץ'" ולאחר מכן ישוב לארץ ויפתח בהכנות הרשמיות למפגש.
 
בנבחרת הפולנית צפויים לשחק מיכאל פרזיסיזני (100), לוקאס קובוט (103), ג'רזי ינוביץ' (149) ומרסין גאורון (358). לפולנים גם שחקני זוגות מצוינים: לוקאס מדורג במקום העשירי בעולם, ואחריו מדורגים מרסין מטקובסקי (12) ומריוס פירסטנברג (13).
 
מאזן המשחקים בין הנבחרות עומד על 2:2, כאשר במפגש האחרון שהתקיים ב-2001, ניצחה ישראל את פולין 2:3 במפגש שהתקיים בפולין.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן