חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

דבר היו"ר

שחקנים, מאמנים, הורים, מנהלי מועדונים וכלל חובבי הטניס בישראל!

בפתחה של קדנציה חדשה ניצבים בפנינו אתגרים שטרם ידע כמותם עולם הספורט ובכלל זה ענף הטניס. הבולט שבהם בעת הנוכחית הוא התמודדות עם מגפת הקורונה. התמודדות עם מגבלותיה והשלכותיה ועם העובדה שמשך תקופה זו הוא בלתי מוגדר.

בעניין זה אני מבטיח לכם שצוות עובדי האיגוד ואנוכי נעבוד ימים כלילות כדי לצלוח יחד תקופה זו ולהתגבר על כל מכשול שיוצב בדרכנו. במקביל נשקיע מחשבה בתכנון ובמציאת פתרונות ל"יום שאחרי".

בתחילתה של קדנציה זו הצבתי כמשימה ראשונה במעלה, לפעול לחיזוק הקשר בין האיגוד למועדונים ובין המועדונים לבין עצמם. בנוסף, נפעל לצרף מועדונים חדשים וותיקים, שבשנים האחרונות בחרו לפעול מחוץ לאיגוד הטניס – חשוב לאחד כוחות ולהיות ביחד!

במקביל, נפעל לצרף כמה שיותר ילדים לענף היקר לליבנו ולצרפם כחברים באיגוד הטניס בישראל. חשוב, הכרחי וניתן להגדיל את כמות הפעילים בענף הטניס בישראל. אנו נמשיך לתמוך ולפעול להתפתחותם וקידומם של השחקנים התחרותיים בכל הגילאים והרמות.

בכוונתי להנהיג מדיניות של "דלת פתוחה לכל" – מאמנים, שחקנים, הורים ובעלי מועדונים, מוזמנים ליזום אתי פגישה, במסגרתה יוכלו להביע את דעתם ועמדתם באמצעות שיח ענייני ומכבד. נהיה קשובים לכל דעה, הצעה וביקורת.

חברי קהילת הטניס בישראל, אנו בעיצומה של תקופה לא קלה, כלכלית, חברתית, ובריאותית שיש לה השלכות על כלל פעילות הספורט בעולם ובארץ ובכלל זה על ענף הטניס. בתקופה זו אנו נדרשים לסבלנות וסובלנות, לביצוע התאמות הנדרשות ולמציאת פתרונות יצירתיים. הללו יושגו באמצעות מנהיגות נחושה, התווית דרך בהירה ומקצועית וכן באמצעות תכנון וניצול המשאבים באופן אחראי ונכון.

איגוד הטניס בראשותי, יחד עם צוות העובדים המסור, יפעל ללא לאות לייצג את הענף ואתכם בכל מקום ומול כל גורם, על מנת לשמר ולקדם את האינטרסים שלנו כענף מועדף. בעבודה קשה, באמונה בדרך ובכוחות משותפים, נצלח גם את המשבר הנוכחי וכל משבר ואתגר עתידיים. יחד, נחזיר את הענף למקומו הראוי!

שלכם, אבי פרץ
יו"ר איגוד הטניס

דילוג לתוכן