חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

גרשוני, ויינברג וקרמר ברבע הגמר באולימפיאדה

המשחקים הפראלימפיים התחילו עבור טניסאי ישראל, שלמען האמת נראים לא רחוקים ממדליה אפשרית באולימפיאדת הנכים בלונדון. באליפות משחקים נועם גרשוני, שרגא ויינברג ובועז קרמר, כולם העפילו אתמול (ראשון) לרבע הגמר.
גרשוני (2) ניצח 3:6,3:6,6:3 את ג'יימין בורודקין האנגלי ויפגוש בסיבוב הבא את ברייאן ברטן האמריקני. ויינברג ניצח 2:6,1:6 את מרכוס ג'ונסון השבדי ויתמודד בסיבוב הבא מול פיטק נורפלוק האנגלי (3).
בועז קרמר העפיל גם הוא לרבע הגמר לאחר שניצח 2:6,1:6 את ג'וזף פולידורי האנגלי. בסיבוב הבא יצפה לו המדורג מספר אחת בעולם, דייויד וגנר האמריקני.
בזוגות ניצחו גרשני וויינברג 4:6,1:6 את אנדרס הארד ומרכוס ג'ונסון השבדים. בחצי הגמר יצפו להם המדורגים שתיים, ניקי טיילור ודייויד וגנר.

כתבות נוספות

כיסאות גלגלים

נבחרת הקוואד של ישראל נוצחה 2:1 בגמר אליפות העולם ע"י יפן

אליפות העולם לנבחרות בטניס בכיסאות גלגלים במרכז הטניס ברמה"ש: נועם גרשוני ושרגא ויינברג נוצחו במשחק הזוגות המכריע. ויינברג: "מאוד רצינו להביא את הזהב". גרשוני: "היה לנו שבוע מדהים". הקפטנית עופרי לנקרי: "מקווים בשנה הבאה להביא את הזהב".

קראו עוד »
כיסאות גלגלים

ניצחון גדול לנבחרת הקוואד על יפן: עלתה מהמקום הראשון בבית

אליפות העולם לנבחרות בטניס בכיסאות גלגלים במרכז הטניס ברמה"ש: נועם גרשוני ושרגא ויינברג ניצחו במשחק הזוגות המכריע את הנבחרת המדורגת ראשונה באליפות. חמישי ב-10:00 מול דרום אפריקה. הכניסה לאליפות חופשית.

קראו עוד »
דילוג לתוכן