גמר ליגת ווינר: רמלה מול אס"א ת"א, רמת השרון נגד מכבי צפון

משחקי גמר ליגת ווינר, גולת הכותרת של ליגת הטניס בישראל, יתקיימו מחר (שבת) במכבי צפון, ובסיומם ייקבעו אלופות המדינה לשנת 2013.
בגמר הגברים מ.ס רמלה תפגוש את אס"א תל אביב (החל משעה 11:00) ותנסה להשיג ניצחון שביעי ברציפות במפעל. היום גברה רמלה 0:2 על מכבי נתניה. נועם אוקון ניצח 1:6,6:7 את דקל בר. במערכה הראשונה שני הצדדים שמרו על ההגשה עד לשובר השוויון, בו אוקון חזר מפיגור 3:6, וניצח 7:9. במערכה השנייה אוקון שבר ראשון, עלה ל-1:2, ומשם המשיך עם עוד ארבעה משחקונים כדי לנצח 1:6.
 
""
גלעד בן צבי, היום במכבי צפון (פוטו גדי)
בגמר, כאמור, תפגוש רמלה את אס"א תל אביב – שניצחה היום 0:2 את מכבי זכרון יעקב. במשחק היחידים ניצח גלעד בן צבי מאס"א 1:6,5:7 את רועי סיכל. במערכה הראשונה בן צבי עלה ל-1:3, אבל סיכל שבר פעמיים ועלה ליתרון 3:4. בשני המשחקונים הבאים השניים שמרו על ההגשה, אך בשלושת המשחקונים האחרונים בן צבי שבר פעם אחת ושמר פעמיים וניצח 5:7.
את המערכה השנייה סיכל אמנם פתח ביתרון 0:1, אולם בן צבי זכה בשישה משחקונים רצופים וניצח עם 1:6. במשחק נוסף ניצח סער סטיל 1:2 את אבירם סולומון שפרש.
בנשים, רמת השרון ניצחה 0:2 את בני הרצליה, ותנסה מחר לרשום תואר שני ברציפות, לאחר שאשתקד השיגה זכייה היסטורית ראשונה במפעל. במשחקי היחידות, עופרי לנקרי פתחה עם ניצחון 0:6,1:6 על אילונה גולינקר, ורונה לויאן השלימה את המלאכה עם 2:6,5:7 על ג'יין סלע.
 
""
שוב פעם בגמר. עופרי לנקרי (פוטו גדי)
במשחק הגמר תשחק רמת השרון מול מכבי צפון (לא לפני 12:00), שניצחה היום את נאות לון. במפגש היחידות, קטיה טור ממכבי צפון ניצחה 0:6,1:6 את אפרת זלוטיקמן, אך ענת אבקין השוותה כשניצחה 3:6,5:7,6:4 את יעל ויטלה.
במשחק הזוגות המכריע ,שנמשך עד לשעות הערב, השלימה מכבי צפון ניצחון לאחר שיעל ויטלה ושלומית סבירסקי ניצחו 4:6,4:6 אפרת זלוטיקמן וענת אבקין.
""
ככה זה התחיל (פוטו גדי)

כתבות נוספות