חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

גמר אליפות ישראל: סלע יפגוש את וינטרוב, פאר מול גלושקו

משחקי גמר אליפות ישראל לבוגרים בחסות 'פסגות בית השקעות' ולזכרו של אבנר ברק ייצאו לדרך מחר בשעה 10:00 ויועברו בשידור חי בערוץ הספורט.
 
היום (חמישי) התקיימו משחקי חצי הגמר, שבסיומם נקבעו העולים למשחקי הגמר שיהוו שחזור של הגמרים מהשנה שעברה.
 
בנשים, שחר פאר השיגה ניצחון 0:6,1:6 על חן אסטרוגו. במשחק הגמר שיתקיים בתחילת היום תפגוש פאר את יוליה גלושקו שעצרה את הדהירה של דניז חזניוק בת ה-16 עם ניצחון 0:6,2:6. עבור פאר יהיה זה ניסיון לזכות בתואר בפעם החמישית ברציפות ובפעם השביעית בסך הכל.
 
בסיום משחק הנשים יתקיים משחק ראווה של נבחרת כיסאות הגלגלים ולאחריו ייצא לדרך משחק הגברים שיפגיש את דודי סלע ואמיר וינטרוב.
 
בשעות הבוקר ניצח וינטרוב את סער סטיל 3:6,4:6 ועלה לגמר שלישי בקריירה, עדיין נטול התואר היוקרתי. סלע גבר על נועם אוקון 4:6,6:7 וינסה לזכות בתואר בפעם השנייה ברציפות ובפעם השלישית בסך הכל. עבור אוקון היה זה משחקו האחרון בקריירה, שבסיומו אמר: 'מאוד התרגשתי ואני חושב שהייתה אווירה מצוינת ביציעים. בתור משחק אחרון, אני מאוד מבסוט מאיך ששיחקתי, הרבה זמן לא שיחקתי ככה טוב, דודיהיה פשוט יותר טוב ברגעים המכריעים ואני שמח שנתתי הצגה טובה'.

 
על הקהל שהודה לו בסיום המשחק אמר אוקון: 'מאוד כיף לי שמעריכיםאותי ומעריכים את ההשקעה, זה מאוד כואב לעזוב אבל אין מה לעשות, צריך להמשיך הלאהולקחת את הדברים הטובים שהיו לי בטניס ולהרים את הראש'.

 
היום גם התקיימו משחקי הגמר בזוגות. בגברים זכו אמיר וינטרוב ומוטי אייזקוביץ שניצחו 3:6,5:7 את דור בלפר ודניאל סקריפניק. בנשים זכו יוליה גלושקו וקרן שלמה שניצחו 4:6,6:7 את גרטה סקריפניק ולי אור.

הגרלת הגברים

הגרלת הנשים

גברים זוגות

נשים זוגות

 

אוקון וסלע (יוסי ציפקיס)

דודי סלע נפרד מאוקון בסיום המשחק (יוסי ציפקיס)

 

יוליה גלושקו (יוסי ציפקיס)
יוליה גלושקו וחזניוק. עלתה לגמר (יוסי ציפקיס)
טורניר 'אתנה': מחר ייערכו משחקי הגמר
 
משחקי הגמר במסגרת טורניר 'אתנה' יפתחו מחר, במקביל לגמר הנשים. בשעה 10:00 יתקיים גמר בנות 16 ולאחר מכן גמר בנות 14.
 
לגמר בנות 16 עלו לי אור וליבי מש. אור גברה בחצי הגמר על מעיין סלע 2:6,1:6 בעוד מש ניצחה את הילה מזרחי 1:6,3:6
 
במשחק גמר בנות 14 תפגוש ענת אבקין את טליה זנדברג. בחצי הגמר ניצחה אבקין את ולריה ניקולייב 6:7,2:6, בעוד זנדברג גברה על לי בן אור עם 1:6 כפול.
 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן