חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

גם השנה: אליפות אביחיל ע"ש חיים לוי

השנה תיפתח במועדון הטניס שבאביחיל תחרות הטניס המסורתית על שמו של חיים לוי- בפעם השביעית ברציפות. חיים לוי ז"ל היה מאמן טניס ותיק ובנו הוא שחקן פעיל במועדון הטניס אביחיל ופעיל בסבב המאסטרס של איגוד הטניס.
בשנים האחרונות משכה אליה התחרות שחקנים איכותיים ביותר, ביניהם ניתן למנות את גלעד ברמן, קטיה טור, גרטה סקריפניק ומיכי קירשברג- זוכה השנה שעברה. כמו כן אמורים להשתתף בתחרות שחקני נוער בולטים כדוגמת עומרי מלר (בנים 14), ליאור פצ'רקובסקי(בנות 14) ועוד.
 
גם השנה, יתחרו השחקנים על פרסים יקרי ערך כדוגמת מחבטים, נעליים, כובעים ומוצרי חשמל וכן על פרסים כספיים. כל משתתף יקבל חולצה של התחרות וייכנס להגרלת פרסים אשר תתקיים בטקס סיום חגיגי- עם ארוחת ערב אשר יתקיים ב-26 באוגוסט.
 
 מנהלי התחרות מעריכים שהשנה תארח התחרות כ-200 שחקנים בקטגוריות שונות, החל מקטגורית הילדים, שתשוחק על הריבועים בלבד, ועד לקטגוריה הפתוחה, שנחשבת ליוקרתית ביותר, ותזכה את שני הזוכים הראשונים בה בפרסים כספיים על סך 1,000 שקלים ו-500 שקלים.
 
בנוסף לאלה, יתקיימו קטגוריות א', ב' ו-ג', קטגוריות נשים, קטגוריות זוגות על פי רמות וקטגוריות נוער על פי גיל.
 
התחרות תיפתח ב-13 באוגוסט ומשחקי הגמר יתקיימו ב-26 באוגוסט. ההרשמה תתאפשר עד ליום ג', 10.8.11.

*משחקי הקטגוריה הפתוחה יותאמו ללוחות הזמנים של תחרות ארצית קיץ 5 ותחרות לאומית 5, כך שהשחקנים יוכלו להשתתף בשתי התחרויות במקביל.

לפרטים נוספים והרשמה

כתבות נוספות

דילוג לתוכן