חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

גלושקו תפתח ברולאן גארוס, ניצחונות לסלע וארליך

                                                           מאת: שי אלון

יוליה גלושקו, המדורגת 185 בעולם, תפתח מחר (רביעי) את דרכה ברולאן גארוס בפאריס. גלושקו הוגרלה לשחק מול אותה שחקנית אותה היא ניצחה במוקדמות אליפות אוסטרליה בסיבוב הראשון, סילביה סולר אספינוזה, המדורגת 158 בעולם.

במלבורן יוליה ניצחה 1:6, 6:4 ו-2:6, על החימר בפאריס כנראה זה יהיה לה יותר קשה. מי שיעמדו בדרכה של גלושקו, אם תנצח בסיבוב הראשון בדרך להיכנס לראשונה בקריירה לגראנד סלאם הן: המדורגת 24, קאי צ'ן צ'אנג מטיוואן והמדורגת 12 במוקדמות, איווה ברינובה מצ'כיה.

מי שוויתר על מוקדמות הרולאן גארוס ועושה חיל בצ'לנגרים במזרח הוא דודי סלע, המדורג 107 בעולם, שניצח בצ'לנג'ר' בוסאן' ביום ראשון וגם הביס בסיבוב הראשון של צ'לנג'ר 'פרגנה' באוזבקיסטן, 1:6 ו-0:6 שחקן אוזבקי בלתי מדורג, בובור קמיליג'נוב.

סלע, שמועמד לקחת את הטורניר החלש בהליכה, ישחק מחר (רביעי) מול וון סנג ג'ון מקוריאה, המדורג 502 בעולם. בזוגות הפסידו סלע ושותפו, מיכאל אלגין מרוסיה, שדורגו 2 בטורניר בסיבוב הראשון.


דודי סלע (GettyImages)

דודי סלע. מועמד לקחת בהליגה את הטורניר באוזבקיסטן (GettyImages)
 

יוני ארליך ושותפו פול הנלי עלו לסיבוב השני בטורניר הזוגות בניס, צרפת, כשניצחו את אנדרה סא ופרנקו פררו מברזיל 6:7 ו-4:6. ברבע הגמר ישחקו מול המדורגים 2, אריק בוטרק וז'ולין רוז'ר.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן