חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

גלושקו עלתה לסיבוב השני בטורניר מונזון

                                                                מאת: שי אלון

המחבט מספר 2 של ישראל, יוליה גלושקו, השיגה הערב (שלישי) בטורניר מונזון  בספרד על מגרשים קשים את אחד הניצחונות היפים בקריירה שלה. גלושקו, 188 בעולם, ניצחה 3:6 ו-3:6 את אלכסנדרה פאנובה בת ה-21 מרוסיה, המדורגת 140 בעולם, ושבע בטורניר, בסיבוב הראשון של הטורניר המחלק פרסים בסך 50,000 דולרים.

גלושקו,  שצברה 10 נקודות ותעלה למקום ה-186 בעולם, תשחק בסיבוב השני מול מריה קולר מפורטוגל (286). 'שיחקתי טוב עם הרבה בטחון. אין ספק ששלושת הימים בארץ בהם עבדתי קשה, אחרי ההפסד במוסקבה עזרו לי מאוד לבוא מוכנה', אמרה בסיום גלושקו ל-ONE.

המחבט מספר 2 של ישראל עלתה גם לרבע גמר טורניר הזוגות כשניצחה ביחד עם איריני גרוגטו מיוון צמד סרבי-סלובקי, 3:6 ו-2:6. גלושקו ובת זוגה ישחקו ברבע הגמר עם המדורגות 1 בטורניר.

גלושקו החלה את הפריצה הגדולה שלה בסוף 2010, כשהיא במקום ה-350 בעולם, עם זכיה בטורניר עכו. שני טורנירים על סך 25,000  דולר באוסטרליה, הכניסו אותה למוקדמולת אליפות אוסטרליה הפתוחה, שם עברה סיבוב והתקרבה לאזור הטופ 200.

 


יוליה גלושקו. תפגוש בסיבוב השי את מריה קולר (משה חרמון)

יוליה גלושקו. תפגוש בסיבוב השי את מריה קולר (משה חרמון)
 

 

הופעה מצויינת בגביע הפדרציה באילת, ממשיכה לדחוף את הישראלית קדימה בסבב ה-ITF עם הפנים אל עונת החימר והרולאן גארוס.

בטורניר מיאמי, הפך דוד פרר מספרד, השישי בעולם, לראשון העולים לרבע הגמר לאחר ניצחון קל על בן ארצו מרסל גרנולרס (55), 2:6 ו-1:6 תוך שעה בלבד.         

כתבות נוספות

דילוג לתוכן