חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

גלושקו ניצחה את דינו, 0:1 לישראל מול רומניה

                              מאת: שי אלון, ONE

אחרי ה-1:2 על טורקיה, המחבט מספר 2 של ישראל, יוליה גלושקו, ניצחה היום (חמישי) 1:6 ו-2:6 את כריסטינה דינוּ, המדורגת 244 בעולם, והנבחרת עלתה ל-0:1 מול רומניה במסגרת הבית האירופי-אפריקני בגביע הפדרציה.

גלושקו עשתה גם אתמול את העבודה אחרי שניצחה 4:6 ו-4:6 את פמרה אוזגן מטורקיה. בהמשך גם שחר פאר ניצחה את קאיילה בויוקאקצ'אי וסידרה לישראל 0:2 שהבטיח את הניצחון למרות ההפסד בזוגות שצימק ל-2:1.

16 נבחרות משתתפות בטורניר שמתקיים באילת והן חולקו לארבעה בתים. הנבחרת שתסיים ראשונה בכל בית תעלה לחצי הגמר.

לגמר הגדול יעלו שתי נבחרות ושתיהן תעפלנה לפלייאוף העלייה לבית העליון שיתקיים בחודשים הקרובים. הנבחרות שיסיימו אחרונות בכל בית ישחקו בפלייאוף הישרדות.

 

בנות הנבחרת (שי אלון) (ONE)
בנות הנבחרת עם עמוס מנסדורף (שי אלון)
 

 

מערכה ראשונה – 1:6 לגלושקו
לאחר משחקון ראשון צמוד, גלושקו השיגה יתרון, שמרה על ההגשות ועלתה ל-0:1. דינו השיבה מלחמה אך גלושקו הצליחה לשבור ועלתה ל-0:2. גלושקו שמרה שוב על ההגשות ועלתה ל-0:3. דינו נראתה בדרך לנצח משחקון ראשון, אך גלושקו שברה שוב ועלתה ל-0:4. גלושקו שמרה שוב על ההגשות ועלתה ל-0:5. דינו הצליחה לנצח במשחקון השישי וצימקה ל-5:1. גלושקו השלימה את המלאכה וניצחה במערכה הראשונה.

מערכה שנייה – 2:6 לגלושקו
כריסטינה דינו שמרה על ההגשות ועלתה ל-0:1. גלושקו הגיבה במשחקון חלק וב-1:1. גלושקו המשיכה לשבירה ועלתה ל-1:2. גלושקו שמרה על ההגשות ועלתה ל-1:3. המחבט מספר 2 של ישראל הצליחה לשבור ועלתה ל-1:4 קליל. דינו התעוררה ושברה את גלושקו, 2:4. גלושקו הגיבה בשבירה ועלתה ל-2:5. גלושקו דהרה ל-2:6 ולניצחון.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן