חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

גלושקו מוכנה לנתניה: "הביתיות נותנת לי ביטחון, הטופ מאה זה הצעד הבא"

מחר (שני) תיפתח בנתניה תחרות ה-ITF הבינלאומית לנשים (פרסים בגובה 25,000 דולר) בשיתוף פעולה של איגוד הטניס ועיריית נתניה. משחקי הגמר של התחרות צפויים להתקיים ביום שבת (29 באוקטובר) בשעה 11:00.

בתחרות, ע"ש מרג'ורי שרמן ולזכרו של פרדי קריבין, צפויות לשחק מספר שחקניות זרות, אך עיקר תשומת הלב יוקדש ודאי למתחרות הישראליות שכבר העפילו לבית הגמר- יוליה גלושקו, קרן שלמה, לרה פטיוק, דניז חזניוק, עופרי לנקרי ואסתר מסורי.
יוליה גלושקו, שחזרה אתמול ממחנה אימונים בוינה עם המאמן גונטר ברזניק, צפויה לפתוח את הופעותיה בתחרות ביומיים הקרובים, ובכך גם להתחיל ולבצע את תחילת ההכנה התחרותית לגביע הפדרציה בפברואר הקרוב.
גלושקו (166 בעולם), שלא שיחקה בארץ מאז ההתמודדות האחרונה בפדרציה, נרגשת מהמעמד: "לא יוצא לי לשחק הרבה בארץ אז אני ממש מתרגשת. האווירה הביתית נותנת לי ביטחון. הצוות שלי אמנם לא יכול לבוא איתי לכל מקום בעולם, אז כשהם מלווים אותי כאן בארץ אני מרגישה את האווירה הישראלית ותחושת בית".
""
"אני ממש מתרגשת". גלושקו
גלושקו מגיעה לתחרות בעמדת עליונות לאחר שהחודש רשמה את דירוג השיא שלה בקריירה- ועלתה למקום ה-161 בעולם. עבור גלושקו, כמובן, השאיפה היא להמשיך את מגמת העלייה: "זאת הייתה שנה מוצלחת, עליתי בדירוג, השתתפתי בתחרויות גדולות יותר וצברתי הרבה ניסיון, וכאן גם מגיעה תודה לאיגוד הטניס על התמיכה שלו בי. אני מקווה להמשיך ולהשתפר על המגרש ובדירוג. הצעד הבא הוא המאייה הראשונה מבחינתי".
על השיפור במשחקה בשנה האחרונה, אמרה הישראלית: "השתפרתי מהבחינה הפיזית, ההגשה השתפרה באחוזים ובעוצמה, אני משחקת התקפי יותר ועולה לרשת. במחנה האימונים בוינה עבדתי על דברים מגוונים וכמובן שזה ניסיון טוב מאוד".
""
תשחק בבית גם בפברואר. גלושקו ושחקניות הפדרציה
"אני גם עובדת עם הפסיכולוגית מיכל יערון. אנחנו בקשר יומיומי וביחד עובדות על התמודדות עם לחצים, עליות וירידות במשחק, התמודדות עם גירויים חיצוניים ומיקוד במטרה", הוסיפה גלושקו.
לסיום, ברכה הישראלית את חברתה לנבחרת הפדרציה, לרה פטיוק, שזכתה אתמול באליפות ישראל לנוער: "זה לא פשוט לקחת את אליפות ישראל. כל הכבוד לה, מגיעות לה כל הברכות".

כתבות נוספות

דילוג לתוכן