חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

גלושקו מאילת: "אנחנו מצפות ליציעים מלאים"

נבחרת הפדרציה של ישראל נחתה היום (ראשון) בשעות הצהריים המוקדמות באילת, לקראת פתיחת משחקי גביע הפדרציה במסגרת הבית האירופאי אפריקני מספר אחת (1-4 בפברואר, שידור חי בערוץ הספורט).
עם הנחיתה, השחקניות והצוות המקצועי לא בזבזו זמן והחלו מיד באימון פתיחה ראשון במגרשי התחרות. לאחר מנוחה קצרה ערכה הנבחרת אימון נוסף בקור האופייני לעיר אילת. הערב צפויות לנחות בעיר רוב הנבחרות שיתחרו במפגש. פולין ובוסניה הרצגובינה ינחתו מחר וייכנסו גם הן למעגל ההכנות לקראת התחרות.
"הגענו לאילת ואנחנו מוכווני מטרה לקראת פתיחת המשחקים ביום רביעי", אמר הקפטן ליאור מור. "הבנות מתאמנות טוב, עושות כושר ובסך הכל יש אווירה טובה ורגועה- מה שמאפשר לנו להתכונן בצורה מיטבית. בין אימון לאימון יצא לנו לראות את הבריטיות מתאמנות. המסקנה הכללית היא שמדובר בנבחרת קשה".
יוליה גלושקו אמרה בסיום יום האימונים:"עברה שנה מאז ששיחקנו פה בפעם האחרונה- אבל התחושות הן אותן תחושות חזקות של כבוד לייצג את המדינה ולקחת חלק משמעותי בנבחרת. האווירה עדיין לא מורגשת, אבל ביום רביעי כולנו מצפות ליציעים מלאים ולקהל ישראלי אוהד- ואני בטוחה שכל העיר אילת תהפוך למספר ימים לבירת הטניס של ישראל".
"בסך הכל אני מתאמנת טוב. התרגלתי לקור של אילת ויש לי עוד יומיים שלמים להכשיר את עצמי כדי שאגיע בשיא הכושר לפתיחת המשחקים", סיכמה גלושקו.
נבחרת בריטניה, ששוהה בארץ מאז סוף השבוע, אמנם כבר ביקרה במלונות רבים ברחבי העולם, אך בעיצוב ייחודי כמו של מלון הנסיכה טרם נתקלה. על כך אמרה הקפטנית ג'ודי מארי: "המלון שלנו בנוי בתוך סלע. זה כמו לחיות בגראנד קניון".
מכירת חבילות כרטיסים במחיר מיוחד (350 ₪ במקום 440 ₪) לארבעת ימי המשחקים- מתאפשרת דרך איגוד הטניס. יש לפנות לדוא"ל itmoran@netvision.net.il

כתבות נוספות

דילוג לתוכן