חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

גלושקו לקראת הסיבוב הראשון: מבחינת יכולת אני יכולה לזכות בתואר

אליפות ישראל לבוגרים (14-21 בדצמבר) תצא לדרך בשבוע הבא במרכז הטניס רמת השרון, ותפגיש למשחקים מרתקים את צמרת הטניס בישראל. היום (שלישי) פורסמו הגרלות התחרות, שיושלמו במלואן רק ביום שבת- עם סיום משחקי המוקדמות.

בגברים, דודי סלע (1) עלה לסיבוב השני וימתין למנצח בין שחקני הנוער אלון אליה ואייל כהן. אמיר וינטרוב (2) עלה גם הוא לסיבוב השני וימתין לאחד משחקני המוקדמות. הראל סרוגו (3) וטל ארוס (4) העפילו גם הם, וימתינו עוד מספר ימים לקביעת זהות השחקן שיתמודד מולם.
מי שדווקא כן יכולה להתחיל להתכונן לסיבוב הראשון היא אלופת ישראל לשנת 2011, יוליה גלושקו (2), שתתמודד מול קטיה טור. שחר פאר (1), שתנסה השנה להשיב אליה את התואר, תמתין לשחקנית מהמוקדמות, כמו גם קרן שלמה.
'אחרי ההישג שלי בשנה שעברה- שנתן לי מומנטום גם לעונה האחרונה, אני מקווה לזכות שוב בתואר, ומבחינת יכולת אני בהחלט שם', אמרה גלושקו לאחר ההגרלה.
על הסיבוב הראשון, הוסיפה שחקנית הפדרציה: 'קטיה שחקנית טובה ואני צריכה לבוא מרוכזת כדי להימנע מהפתעות. אם אצליח לשמור על ריכוז ועל היכולת הטובה שלי, הקהל יראה טניס טוב'.
משחקי המוקדמות יתקיימו בימים שישי ושבת, וביום ראשון (16 בדצמבר) ייצא בית הגמר לדרך. עוד ביום ראשון (החל משעה 10:00), יתקיים ברמת השרון גמר גביע ווינר. בגברים יתמודדו מ.ס רמלה (אמיר וינטרוב, נועם אוקון ונועם בר) מול מרכז הטניס רמת השרון (דור בלפר ודניאל סקריפניק).
בנשים יתמודדו מכבי צפון (קטיה טור וחן אסטרוגו) מול מרכז הטניס רמת השרון (עופרי לנקרי, לרה פטיוק ורונה לויאן).
משחקי הגמר של אליפות ישראל יתקיימו ביום שישי (21 בדצמבר, שידור חי בערוץ הספורט) החל משעה 10:00. תחילה ייערך משחק הנשים ולאחר מכן יתקיים גמר הגברים. הכניסה למשחקים חופשית.

גברים בית גמר

מוקדמות גברים

נשים בית במר

מוקדמות נשים

כתבות נוספות

דילוג לתוכן