חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

גלושקו הודחה בסיבוב המוק' הראשון ברולאן גארוס

                                                             מאת: שי אלון

יוליה גלושקו, הטניסאית המדורגת במקום ה-185 בעולם, הודחה היום (רביעי) כבר בסיבוב המוקדמות הראשון של הרולאן גארוס.

גלושקו, שנכנסה לראשונה בקריירה שלה למוקדמות הטורניר, נוצחה בידי הספרדיה, סילביה סולר אספינוזה (158), 6:4, 3:6 ו-6:1. הישראלית כבר גברה על הספרדיה בסיבוב הראשון של מוקדמות אליפות אוסטרליה שם שיחקה לראשונה במוקדמות גראנד סלאם, אך הפעם כשלה במשימה.

אספינוזה פתחה עם שבירה ל-1:3, אך גלושקו שברה חזרה והשתיים שמרו על ההגשה עד 4:5 לספרדיה, שהצליחה לשבור את גלושקו וזכתה במערכה הראשונה. גלושקו השיבה מלחמה במערכה השניה כששברה ל-1:3, אבל הספרדיה חזרה ל-3:3. גלושקו שברה שוב ל-3:4 ושוב ל-3:6 והשוותה את מנין המערכות.

אבל, למרות המומנטום החיובי של גלושקו, אספינוזה שברה כבר בפתיחת המערכה השלישית ורצה ל-0:5, גלושקו עלתה על הלוח כששברה ל-1:5, אך נשברה בעצמה במשחקון הבא ותנסה את מזלה במוקדמות טורניר ווימבלדון בעוד כחודש.

בכך נקבע סופית כי הייצוג הישראלי ברולאן גארוס השנה לאחר שדודי סלע ויתר על המוקדמות, יהיה של שחר פאר וצמד הזוגות רם וארליך בלבד.

 

 


שחר פאר. הייצוג הישראלי הבכיר ברולאן גארוס (רויטרס)

שחר פאר. הייצוג הישראלי הבכיר ברולאן גארוס (רויטרס)
 

 

סלע ממשיך לנצח, ארליך הודח
דודי סלע גבר בשמינית גמר צ'לנג'ר אוזבקיסטן (ע'ס 35,000 דולרים) על זון וונג סאן מקוריאה (508 בעולם) 7:6 (7:4), 3:6 ו-1:6. סלע שזכה בצ'לנג'ר בוסאן בשבוע שעבר, העדיף לוותר על מוקדמות הרולאן גארס ולצבור נקודות בטוחות יותר בצ'לנג'ר 'פרגנה' החלש, בו רוב השחקנים הם מהמאיה השלישית והרביעית בעולם. ברבע הגמר ישחק סלע, 107 בעול, מול רובן קלסן מדרום אפריקה (307, 7 בטורניר).

יוני ארליך ובן זוגו, פול הנלי, הודחו ברבע הגמר הזוגות בטורניר ה-ATP בניס ע'י המדורגים 2, אדוארד בוטרק וז'אן רוזר מארה'ב 7:5 ו-6:4.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן