גלושקו ברבע הגמר אחרי 5:7 ו-3:6 על ז'יגיאולקה

                                   מאת: שי אלון

המסע המוצלח של יוליה גלושקו בקנדה נמשך. אחרי שבשבוע שעבר הגיעה הישראלית בת ה-22 לגמר טורניר ווטרלו, העפילה היום (חמישי) גלושקו לרבע גמר טורניר גרינבי (25,000 דולרים) אחרי שניצחה בשמינית הגמר את ז'סטין ז'יגיאולקה מפולין (356), 5:7 ו-3:6. 

גלושקו הצליחה להציל חמש נקודות שבירה בשלושת משחקוני ההגשה הראשונים שלה ולבסוף היתה זו היא ששברה את יריבתה ל-5:6 לפני שהגישה בהצלחה למערכה הראשונה. גלושקו פתחה את המערכה השנייה עם שבירה וברחה ל-0:2, ושמרה על היתרון עד שביתרון 3:5 שברה שוב וניצחה. ברבע הגמר תשחק גלושקו מול גבריאלה דבורסקי בת ה-20 מקנדה, 372 בעולם.

משחקה של שחר פאר בשמינית גמר טורניר בשטאד בשבדיה שהיה אמור להתחיל ב-12:00 בצהריים, נדחה עקב גשם שוטף שהחל מיד אחרי החימום של פאר ויריבתה הצרפתיה מטילדה יוהנסון. בשש בערב הן עלו להתחמם שוב, המשחק החל ואחרי שיוהנסון עלתה ל-0:1 הגשם חזר והמשחק נדחה למחר ב-10:00. המנצחת תשחק לאחר מנוחה ברבע הגמר מול הרוסיה אנסטסיה פאבלוצ'ינקובה.

 

אנדיוני לא מבינים מה לא עובד (GettyImages)

אנדיוני. יפגשו את מררו ו-ורדסקו (GettyImages)
 

 

דוד מררו ופרננדו ורדסקו יהיו יריביהם של אנדי רם ויוני ארליך בחצי גמר טורניר המבורג, כך נקבע היום כשהשניים ניצחו 5:7, 6:4 ו-8:10 את המדורגים 2, אלכסנדר פאיה וננאד זימוניץ'.

כתבות נוספות