חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

גלושקו בסיבוב השני אחרי 3:6 ו-4:6 על פטרובה
יוליה גלושקו, המחבט הישראלי מספר שתיים רשמה הישג היסטורי מבחינתה והעפילה לראשונה בקריירה שלה לסיבוב השני בגרנד סלאם. 
 
גלושקו נכנסה לטורניר אחרי 3 סיבובי מוקדמות בהם ניצחה יריבות לא קלות. והיא נמצאת במומנטום מרשים אחרי שלפני שבועיים נכנסה לטורניר מונטריאול ולקחה מערכה מסאם סטוסר המדורגת 11 בעולם.

פטרובה בעברה מדורגת שלישית בעולם, בעבר הגיעה לחצי גמר ברולאן גארוס ב-2003 וב-2005, ולרבע הגמר באליפות ארה"ב ב-2004 וב-2005,  זכתה במדליית ארד באולימפיאדת לונדון בטורניר הזוגות. פטרובה זכתה עד היום ב-17 תוארי יחידות וב-23 תוארי זוגות. וזהו ללא ספק הנצחון הגדול ביותר בקריירה של גלושקו עד כה.

בסיבוב הבא מחכה לגלושקו האמריקאית בת ה- 18 ויקארי שקיבלהכרטיס חופשי לטורניר.

לירן קלינג בסיום המשחק:" יוליה שיחקה יוצא מן הכלל, מן ההתחלה לא הראתה שום פחד ועלתה במטרה ברורה לנצח. המשחק מול סטוסור נתן לה את הבטחון שהיא יכולה לנצח כל אחת והיא לקחה את הבטחון הזה למגרש, הראתה המון בגרות ואופי כאילו היא כבר שנים משחקת ברמוץ האלה".

אסף אינגבר:" גאה.זו תוצאה לעבודה קשה לאורך זמן, ים של מוטיבציה והתמדה. גם כשדברים לא הלכו כמו שציפו תמיד האמנו וידענו לחבר אנשים טובים אלינו. המון קרדיט לצוות שכולל את קלינג, מנחם וטייג שהיו שם כשצריך וכמובן לאיגוד הטניס שתמך ויותר מכל ליוליה ולמשפחה שנתנו לי להוביל, האמינו ולא הטילו דופי. נמשיך להאמין לדחוף ולעבוד קשה כי השמיים הם הגבול".

 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן