חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

גלושקו במסיבת העיתונאים שנערכה לכבודה היום:" בסיום התפרקתי, ייקח לי זמן להתאושש"

שי אלון, ONE

יוליה גלושקו חזרה השבוע לארץ אחרי שהגיעה לסיבוב השלישי באליפות ארה"ב הפתוחה ודיברה במסיבת עיתונאים, שנערכה במשרדי הוועד האולימפי בהדר יוסף, על ההפסד הכואב לדניאלה הנטוחובה.

הטניסאית סיפרה על התחושות שהיו לה אחרי ההפסד וכיצד תצליח להתמודד איתן בעתיד ומה המטרות שלה אחרי שהצליחה לפרוץ לראשונה בחייה בדירוג לטופ מאה.

גלושקו גם דיברה על יחסיה עם שחר פאר וכיצד הן מתמודדות עם ההצלחה של אחת השנייה. בנוסף קיוותה שההצלחה שלה תביא הצלחות נוספות מהטניס.

גלושקו סיפרה על ההדחה מארה"ב והעתיד הקרוב: "היה לי קיץ טוב בארה"ב ופתאום הגיעה פריצת הדרך הרחוקה. אני יוצאת לסבב במזרח ומקווה לקחת את היכולת הטובה ולהמשיך במומנטים החיובי. שמחה על הדירוג החדש, אבל יותר מכך מרוצה שאני הוכחתי שאני שייכת לדירוג הזה. הנטוחובה שיחקה מדהים, אבל עשיתי כל מה שיכולתי וזה מה שחשוב לי. מקווה לעלות עוד יותר בדירוג".

 

גלושקו: רוצה להמשיך את המומנטום

 

הטניסאית נשמעה אופטימית למרות ההפסד: "אני לא מתחרטת על מה שעשיתי, היא שיחקה טוב וטניס זה משחק של שניים, לא הכל תלוי בי. הייתי יכולה לשחק טוב יותר בהגשות שלי, אבל אין לי על מה להתחרט. נתתי את כל כולי, היא יותר מנוסה. זה הפסד כואב ולא רק בגלל נקודות המשחק".

 

"מסע&qout;ת
מסע"ת גלושקו (חגי ניזרי)
 

 

טניסאית סיפרה על התחושות אחרי ההפסד: "בסוף המשחק התפרקתי. בדרך כלל אני מתאוששת מהר, אבל מזה ייקח לי עוד כמה ימים להתאושש. לא הייתה איזה נקודה שבה זה התפרץ. הצלחתי לחזור הרבה בזכות לירן, המאמן שלי. אני לומדת הרבה איך להתמודד עם עצמי וסוף סוף הבנתי שאני יכולה להיות שייכת לרמות האלו ויכולה לשחק בהם".

על האופי הלוחמני שלה ועל המטרות שלה בעתיד אמרה גלושקו: "יכולים להגיד עליי הרבה דברים אבל אני לא לוזרית, אני פייטרית. חזרתי בהרבה משחקים מנקודות משחק, אבל תמיד יהיו נפילות. אני רוצה לסיים את השנה כמה שיותר גבוה. רוצה להמשיך לעבוד קשה ולעשות את הדברים שאני יודעת ואם אהיה יציבה ובריאה אין סיבה שלא אתקדם. מעדיפה ללמוד מניצחונות, למרות ההפסד כואב. מסמנת כבר את המטרה הבאה".

 

"יוליה
גלושקו: "רוצה לסיים את השנה כמה שיותר גבוה" (חגי ניזרי)
 

 

גלושקו חשפה גם את מערכת היחסים שלה עם שחר פאר: "אני תמיד מפרגנת לשחר פאר, אין בינינו קנאה. אנחנו רק שתי שחקניות ומקווה ששתינו נמשיך להתקדם עבור המדינה. אני לא מתחרה בה, יש עוד הרבה בנות אחרות שאני מתחרה מולן לפניה. שחר פאר היא חברה שלי. מקווה שההצלחה שלי תשפיע לטובה על שחקניות אחרות שרוצות להצליח. ככל שנהיה יותר טובות זה יותר טוב לכולם".

לסיכום אמרה גלושקו כיצד היא מתמודדת עם הקושי הפיזי והמנטלי ואיחלה בהצלחה לירדן ג'רבי: "זה קשה לשחק כל שבוע, אבל אני עובדת קשה והגוף שלי חזק. אני לא אעשה דברים שונה. אני בדרך הנכונה וסה"כ אני אמשיך לעשות את הדברים שלי בצורה רגועה. זה מדהים שירדן ג'רבי גם הצליחה יחד איתי. זה הישג מעולה לספורט ומאחלת לה בהצלחה".

 

"יוליה
יוליה גלושקו: "שחר פאר חברה שלי" (חגי ניזרי)
 

 

יו"ר איגוד הטניס, אסי טוכמאייר, בירך את גלושקו: "שחקן טניס משקיע המון ולפעמים אומרים די, אבל המאמן, אסף איגבר, תומך בה המון ויש בו אמונה גדולה שהוא מחדיר וצריך להודות לו על כך. גם יוליה עברה תקופה לו נעימה אך היא מחכה להשיג תואר, אנחנו מאחוריה. מאחל לה שבעקבות ההצלחות יעזרו יותר כלכלית, כי אין לנו הרבה כמוה. יש לה צוות בתומך בה ואם תמשיך כך המיקום שלה יהיה שווה יותר. אנחנו מצפים שהיא תגיע למקום שהיא שייכת אליו".

 

"אסי
אסי טוכמאייר: "אין לנו הרבה כמו יוליה" (חגי ניזרי)
 

 

מנכ"ל איגוד הטניס, שלמה גליקשטיין, אמר שלדעתו גלושקו יכולה להגיע רחוק: "ההצלחה שלה בארה"ב היא תוצאה של השקעה בשנים האחרונות. ניסינו לתמוך בה כספית במהלך השנים האחרונות ולמרות קריאות להפסיק את התמיכה, כבש אותנו הצוות שמאחוריה. העקשנות שלהם גרמה לאיגוד לבוא כמה שיותר לקראתם ולתמוך. אם יוליה תעבוד קשה היא תוכל לפרוץ, כמו שעשתה ביו. אס. אופן. אם תתגבר על ההפסד הכואב היא תוכל להגיע ל-50 הגדולות בעולם. נמשיך לתמוך בה ולדאוג לכך ששום דבר לא ייחסר לה".

 

"גליקשטיין
גליקשטיין (חגי ניזרי)
 

 

אסף אינגבר, מאמן טניס בכיר, איחל לעוד הצלחה: "אנחנו מסיימים תהליך של שלוש שנים בהצלחה מרובה. העזרה של המשפחה של יוליה נתנה לצוות המון מקום לביטוי. מאמינים שיוליה בתחילת הדרך למעלה ואולי אף תגיע ל-20 הגדולות. יש לה אהבה גדולה למשחק וזה חשוב מאוד. היא אוהבת להילחם".

מאמנה של יוליה גלושקו, לירן קלינג, סיפר כיצד יכולה גלושקו להשתפר ולהגיע רחוק יותר: "חוויה להיות המאמן של יוליה. תמיד היכולות שלה היו שם, זה רק העניין מנטאלי. יש הרבה תמיכה מאנשים עכשיו וכולם תוהים איך פתאום היא צמחה. לא הרבה שחקניות רוצות לשחק מולה עכשיו. היא צריכה עוד לייצב את המשחק שלה, אבל להגיע לטופ 50 זה ריאלי".

 

"מסע&qout;ת
לירן קלינג: "לא הרבה שחקניות רוצות לשחק מולה עכשיו" (חגי ניזרי)

כתבות נוספות

דילוג לתוכן