חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

גלושקו בהגרלה הראשית ב US Open

יוליה גלושקו העפילה הלילה (ו') להגרלה הראשית של טורניר ה US Open שייפתח בים שני הקרוב בניו יורק. יוליה ניצחה בסיבוב העליה את אנסטסיה רודיונובה 3:6 2:6. יוליה סיימה שלושה ימים מוצלחים ביותר בניו יורק עם נצחונות בסיבוב הראשון על ז'נג הסינית 3:6 4:6 ובסיבוב השני על דובואה הקנדית בשלוש מערכות 6:3 2:6 4:6.

תגובתה של יוליה לאחר ההעפלה להגרלה הראשית:"  שיחקתי מעולה סט וחצי, עליתי מאוד מרוכזת ומ 3:1 לטובתה  בסט הראשון לא נתתי לה כלום. היא שחקנית מעולה והיה לי מאוד קשה נגדה בסיבוב העלייה ברולאן גארוס. אני מאוד מרוצה מהיום. מבחינתי התחרות רק מתחילה עכשיו ואני רוצה ויעשה הכל כדיי לבוא ולתת לפחות את אותה הרמה והנחישות גם בהגרלה הראשית שלשה עשיתי דרך כזאת ארוכה וטובה"
"אני רוצה להודות כמו תמיד לצוות המדהים של האקדמיה לטניס תל אביב בראשות אסף אינגבר, ללירן קלינג שמלווה אותי, יורם מנחם וכל שאר הצוות המקצועי ולאיגוד הטניס על התמיכה לאורך השנים"

בסיבוב הראשון תפגוש יוליה את נדיה פטרובה הרוסיה המדורגת 22 בעולם ובעבר היתה מדורגת שלישית בעולם. כיום פטרובה נמצאת בתקופה פחות טובה, חוזרת מפציעה והפסידה השנה בכל טורנירי הגראנד סלאם בסיבוב הראשון. משוכה לא קלה ליוליה אבל אם היכולת שהציגה לאחרונה הכל פתוח מבחינתה.

""
גלושקו בניו יורק עם לירן קלינג(מימין) והחבר מזה שנתיים סב לוי שחקן בסבב ה ATP

 

דודי סלע הוא הנציג הישראי הנוסף בהגרלה הראשית, דודי יפתח בסיבוב הראשון מול אנדי קוזנצוב מרוסיה המדורג 81 בעולם. אמיר וינטרוב פספס הזדמנות להעפיל גם הוא להגרלה הראשית לאחר שהפסיד בסיבוב העלייה לגונסאלס מארגנטינה 6:4 6:2. שחר פאר כאמור הפסידה בסיבוב המוקדמות הראשון לפרבאק מרוסיה 6:4 7:6.
 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן