חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

גביע ווינר: ניצחון עשירי לרמלה, ניצחון שני רצוף לרמת השרון

משחקי גמר גביע ווינר הגיעו היום (ראשון) לסיומם במרכז הטניס רמת השרון. בגברים נמשכת ההגמוניה של רמלה שזכתה במפעל בפעם העשירית, בעוד בנשים נראה שמסתמנת שושלת חדשה עם ניצחון שני ברציפות של מרכז הטניס רמת השרון.
בגברים, רמלה זכתה בפעם הרביעית ברציפות לאחר שניצחה 0:2 את מרכז הטניס רמת השרון, בקרב בין המאמנים נועם בר ונועם אוקון לחניכיהם דור בלפר ודניאל סקריפניק. נועם בר פתח עם 1:6,2:6 על בלפר, במשחק שנמשך שעה שלמה. בר שלט במשחק לכל אורכו והקפיד להוביל בבטחה עד לניצחון.
במשחק השני נערך קרב ארוך יותר בין נועם אוקון לדניאל סקריפניק, שבסופו הייתה ידו של אוקון על העליונה עם 5:7,6:1,2:6. אוקון פתח עם שבירה ושמירה ועלה ל-0:2. מכאן השניים שמרו על ההגשה עד למצב של 2:3 לאוקון, שלאחריו הוא זכה בשלושה משחקונים רצופים בדרך ל-2:6.
במערכה השניה סקריפניק הוכיח שלא רחוק היום בו הוא עוד עשוי לגבור על מאמנו. סקריפניק היה חד וניצח 1:6 תוך 27 דקות. במערכה השלישית אוקון עלה ל-0:3, אך סקריפניק השווה מיד ל-3:3. המשך המערכה היה שקול יותר, אוקון וסקריפניק שמרו על ההגשה, עד למשחקון האחרון בו אוקון שבר את חניכו וניצח 5:7, לאחר כשעתיים.
'היה לי משחק טוב אחרי הרבה זמן שלא שיחקתי. דניאל נתן הצגה יפה, הוא בא לנצח ואני שמח על כך. בסה'כ נועם בר עשה את העבודה, קיווינו שלא נצטרך זוגות ואני שמח שכך זה נגמר', אמר נועם אוקון בסיום.
אוקון, שגם מאמן את דניאל סקריפניק, הוסיף: 'אני עובד עם דניאל ומאמן אותו כבר למעלה משנה. היום אנחנו מנצחים על הקשקש, וזה מה שאנחנו באים לעשות- לגדל את דור ההמשך, שנקווה שעוד שנתיים שלוש יוכל להחליף את הנבחרת'.
 
נועם בר, שחקן הקבוצה ומאמן נבחרת הדייויס, אמר בסיום: 'זה היה מאוד קרוב גם להפסד, כי בזוגות אי אפשר לדעת מה היה קורה. היה לי מזל ואני מקווה שהחברה הצעירים עוד ישתפרו ויעברו אותנו'.
בגמר הנשים גברה רמת השרון על מכבי צפון 0:2. במשחק הראשון גברה רונה לויאן 2:6,3:6,6:3 על חן אסטרוגו. אסטרוגו פתחה היטב את המערכה הראשונה ועלתה ל-0:3 ובהמשך ל-1:5. לויאן עוד הצליחה לזכות בשני משחקונים, אך במשחקון האחרון אסטרוגו שמרה על ההגשה ועלתה ל-3:6.
בשתי המערכות הבאות לויאן התאוששה. אסטרוגו אמנם שברה ראשונה ועלתה ל-2:3 במערכה השניה, אבל לויאן חזרה עם ארבעה משחקונים רצופים בדרך ל-3:6. במערכה השלישית לויאן שברה במשחקון הראשון ושמרה בשני בדרך ל-0:2. בהמשך השתיים שמרו על ההגשה עד למצב של 2:3, ממנו המשיכה לויאן בשלושה משחקונים רצופים שהסתיימו עם ניצחונה 2:6.
במשחק השני לרה פטיוק השלימה את העבודה והעלתה את רמה'ש ל-0:2 לאחר שניצחה 1:6,0:6 את יעל נדלר ויטלה בת ה-45, בתוך 31 דקות.
רונה לויאן אמרה בסיום המשחק: 'מאוד מרגש, זאת שנה שניה ברציפות שאנחנו מנצחות, וזאת גאווה לרמת השרון. ההתחלה לא הייתה קלה אבל אני שמחה שהצלחתי לנצח בשיניים'.
שחקנית נבחרת הפדרציה, לרה פטיוק, אמרה בסיום: 'בסך הכל הלך חלק. בשנה שעברה לא שיחקתי עד לגמר כי הייתי פצועה, והשנה אני מאוד שמחה שכן השתתפתי גם במהלך השנה'.

בגברים דרג ב' זכתה קבוצת גלי השרון כפ'ס, שניצחה 1:2 את מרכז הטניס רמת השרון (ב'). בכפר סבא שיחקו דביר קליש ומיכאל אודצ'י. ברמת השרון שיחקו אדם רוזנבלום ואיתן גולדמן.
 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן