גביע המדינה: אס"א תל אביב זכתה בנשים

משחקי נבחרת הפדרציה ייערכו רק בתחילת חודש פברואר, ובינתיים שחקניות הנבחרת יוליה גלושקו וקרן שלמה מסייעות לקבוצתן אס"א תל אביב- ואף העניקו לה היום זכייה בגביע המדינה.
 
במשחק הגמר פגשה אס"א את מרכז הטניס רמת השרון וגברה עליה 0:2 מניצחונותיהן של גלושקו ושלמה.
 
במשחקה התמודדה גלושקו מול ולריה פטיוק וגברה עליה 1:6,1:6. פטיוק זכתה במשחקון הראשון במשחק, אך ההמשך היה של גלושקו שזכתה בשישה משחקונים רצופים כדי לזכות במערכה 1:6. גלושקו המשיכה במומנטום גם במערכה השנייה ועלתה ל-0:5. פטיוק זכתה במשחקון נוסף לאחר ששמרה על ההגשה, אך שמירה נוספת של גלושקו הביאה אותה לניצחון נוסף עם 1:6.
 
במשחק השני ניצחה שלמה את עופרי לנקרי 2:6,0:6,6:3. את המערכה הראשונה פתחה לנקרי בשבירה ושמירה ועלתה ל-0:2. שלמה הצליחה לשמור על ההגשה וצימקה ל-1:2, אבל לנקרי שוב שמרה ושברה ועלתה ל-2:4. ההמשך היה דומה: שלמה שוב שמרה על ההגשה וצימקה ל-3:4, אך לנקרי שוב שמרה ושברה וזכתה במערכה 3:6.
 
אל המערכה השנייה עלתה שלמה בכוחות מחודשים ותוך 20 דקות בלבד זכתה בה עם 0:6. גם המערכה השלישית הייתה כולה של שלמה ששברה את ההגשה של לנקרי היישר בפתיחת המערכה ושמרה על הגשתה ועלתה ל-0:2. במשחקון הבא שמרה לנקרי על ההגשה, אך שלוש שמירות ושבירה העלו את שלמה ל-5:1 ובהמשך ל-2:6.
 
יוליה גלושקו אמרה בסיום: "אני שמחה על הזכייה בגביע במיוחד כשמדובר באס"א שהיא כמו משפחה. לשחק בארץ, ובמיוחד ברעננה, זאת תמיד חוויה עבורי".
 
קרן שלמה אמרה בסיום המשחק: "היה משחק טוב, עופרי שיחקה טוב בסט הראשון, אבל בסט השני התעוררתי ועשיתי את הדברים שהייתי צריכה לעשות. אני מאוד שמחה על הזכייה ואני ויוליה מודות לכל משפחת אס"א: אילנה ברגר, רון קוגמן, מיכל רענן, דדי יעקב וציפי אובזילר".

""
                                מימין: מיכל רענן, אילנה ברגר, רון קוגמן, קרן שלמה, יוליגה גלושקו, מיכאל צור ודימה לייפמן

כתבות נוספות