חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בר בוצר ניצח את סגן אלוף העולם לנוער

משחקי הסיבוב השני של תחרות הפיוצ'ר 'סטיל אופן' (פרסים על סך 10,000 דולרים) הגיעו היום לסיומם במועדון סטיל טניס, שבמתחם דן אכדיה בהרצליה.
למשחקי רבע הגמר שייפתחו מחר (חמישי) העפיל הנציג הישראלי בר בוצר בן ה-18, וזאת לאחר שחמשת הישראלים שפתחו את בית הגמר הודחו עוד בסיבוב הראשון.
בוצר (1,715), שקיבל כרטיס חופשי לתחרות, פגש היום בשמינית הגמר את סגן אלוף העולם לנוער עד לא מזמן, דומיניק טים האוסטרי (8 בתחרות, 614 בעולם) בן ה-19, שמחזיק באמתחתו שלל תארים, ביניהם זכייה בתחרויות הנוער היוקרתיות 'אורנג' בול', ו'אדי הר'. בנוסף, זכה האוסטרי במקום השני ברולאן גארוס לנוער.
למרות העדיפות של האוסטרי, בוצר הפגין יכולת נפלאה וניצח 3:6,3:6 בתוך שעה ו-20 דקות. ברבע הגמר שייפתח ב-11:00 יפגוש בוצר משוכה לא פחות קשה בדמות אדם קלנר ההונגרי (3 בתחרות, 324 בעולם), שניצח בשמינית הגמר את ויטלי רשטניקוב הרוסי 2:6,1:6.
לאחר המשחק אמר בוצר: 'שיחקתי ביומיים האלה טניס טוב והתנהלתי טוב על המגרש. לטים יש משחק מאוד מסוכן, עם סרב ופורהנד מאוד עוצמתיים, אבל הצלחתי לנטרל אותם כשהיה צריך'.
'אני מאוד שמח על ההישג אבל לא רוצה להסתפק בזה בלבד. לקראת מחר אני עולה לתת את מה שאני יודע ומקווה שזה יספיק. אני מאוד מברך על היוזמה של האיגוד בנתינת ההזדמנות בארגון תחרויות כאלה בארץ, תוך שאני משחק מול האנשים שאוהבים אותי', סיכם בוצר.

מוקדמות

יחידים

זוגות

לוח זמנים

כתבות נוספות

דילוג לתוכן