חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בר בוצר זכה בתחרות ITF באוקראינה

הישראלי הצעיר בן ה-17, בר בוצר, עשה השבוע חיל בתחרות ITF (רמה 3) בדונייצק, אוקראינה, לאחר שזכה במקום הראשון ביחידים ובזוגות בתום שבוע ארוך עם מזג אוויר לא פשוט, אשר כלל רוחות וגשמים עזים.
בוצר (1) ניצח חמישה משחקים ביחידים עד לזכייה המיוחלת. בסיבוב הראשון הוא גבר 2:6,3:6,6:2 על קארן קחקאנוב הרוסי והמשיך עם ניצחון 3:6,4:6 על ניקיטה גורה הרוסי. ברבע הגמר פגש הישראלי את קן אונישי היפני. בוצר כבר הוביל 3:6 והגיש לזכייה במשחק, אך היפני חדור רוח הקרב הצליח לזכות במערכה עם 6:7 (4). בתחילת המערכה השלישית בוצר אמנם נשבר, אך 'עם המון מלחמה וריכוז', לדבריו, ניצח את המערכה והמשחק כולו עם 3:6 נוסף.
בחצי הגמר פגש בוצר את ירוסלב זובקו (3) וגבר עליו 3:6,4:6. את משחק הגמר שנערך אתמול (שבת) שיחק בוצר לראשונה בתחרות באולם סגור, בשל מזג האוויר הסוער. בוצר פגש את גרגלי מאדרסז ההונגרי וניצח אותו 4:6,2:6 לאחר שלא נשבר, ולו פעם אחת, במהלך המשחק. את השבירות החיוניות במשחק השיג בוצר במצב של 2:4 במערכה הראשונה ו-4:4 במערכה השנייה.
לאחר משחק הגמר, אמר בוצר: 'כל השבוע שיחקתי טניס לא טוב, הייתה המון רוח והתקשיתי לשחק את הטניס שלי. בגמר שיחקתי לראשונה באולם והרגשתי טוב יותר. הייתי מרוכז והגשתי מעולה, מה שלדעתי עשה את ההבדל'.
על משחקיו במהלך השבוע, אמר בוצר: 'כל השבוע הייתה מלחמה ועבודה מנטאלית קשה בגלל ששיחקתי לא טוב'. בעקבות ההישג צפוי בוצר לקפוץ 20 שלבים, לעבר המקום ה-75 בעולם לנוער.
בזוגות ניצח בוצר ארבעה משחקים ביחד עם שותפו מקייז' רומנוביץ'. במשחק הגמר ניצחו השניים 4:6,5:7 את הצמד האוקראיני יורי קרבוי ופּיליפּ קקרצ'ני.
בימים הקרובים יחזור בוצר לארץ ויתכונן עם מאמניו, נועם בר ואייל תעוז, לקראת תחרויות פיוצ'ר שיתקיימו בישראל. בד בבד, ישלים את בחינות הבגרות שלו.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן