חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בר בוצר זכה במקום השני במקסיקו

בר בוצר, שאך לא מכבר ייצג את ישראל באליפות אירופה לקבוצות, משחק בשבועות האחרונים במספר תחרויות ITF במקסיקו- וקוצר הישגים מרשימים.

בתחרות האחרונה במונטריי (רמה 4), זכה בוצר, שדורג שמיני, במקום השני. עד למשחק הגמר ניצח בוצר חמישה משחקים. מהסיבוב הראשון עלה בוצר ללא משחק, ובסיבוב השני ניצח 1:6,3:6 את אנריקה ברייניטוס המקסיקני.

בשמינית הגמר ניצח בוצר את קרים ארם האמריקאי 0:6,5:7, וברבע הגמר פגש את המדורג ארבע, חואן פבלו מורה המקסיקני. בוצר ניצח את המערכה הראשונה 6:7 (3), הפסיד את השנייה 6:2, אך הצליח לחזור בשלישית עם 6:7 (2) נוסף.

בחצי הגמר נאלץ בוצר לעבור משוכה גבוהה אפילו יותר, בדמותו של המדורג שתיים, מייס מורגן האמריקאי, המדורג במקום ה-180 בעולם. למרות היריב המנוסה, בוצר הפגין יכולת גבוהה והשיג ניצחון בשתי מערכות עם 2:6,6:7.

במשחק הגמר מול המדורג שלוש מגוואטמלה, גונזלס ווילפרדו, נאלץ בוצר לפרוש במצב של 6:0 ו-2:0 לטובתו של ווילפרדו, וזאת בשל פציעה בבית החזה.

בתחרות שהתקיימה שבוע קודם לכן בטמפיקו, הגיע בוצר עד לחצי הגמר, אך הפסיד לווילפרדו 6:3,6:3,4:6, שלבסוף גם זכה בתחרות. בזוגות, זכו בוצר ושותפו המקסיקני במקום השני לאחר שנוצחו 6:1,7:5 על ידי צמד מגוואטמלה ומקסיקו.

בתחרות נוספת שמתקיימת השבוע בסאן אגוסטין, העפיל מתן גנזי לסיבוב השני לאחר שניצח את לואיס הרננדז המקסיקני עם 2:6 כפול. בסיבוב השני יפגוש גנזי את המדורג 12, דניאל הרננדז ממקסיקו. בוצר העפיל גם הוא לסיבוב השני ללא משחק, ולמרות פציעתו- ינסה לנצח את פורטר מריאנו ממקסיקו.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן