חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בר בוצר גבר על דקל בר וזכה ב-ITF בת ים

מאת: רן פוני

היום (שבת) הסתיימה במועדון הטניס בת ים תחרות ה-ITF הבינלאומית לנוער (Messika Open). לראשונה בארץ, מדובר היה בתחרות ברמה שלוש, שפירושה כי כל ניצחון העניק נקודות רבות יותר- שקידמו את השחקנים הישראליים בדירוג העולמי לנוער.

בגמר הבנים נפגשו בר בוצר (1) ודקל בר, שלא דורג בתחרות. בוצר, שמדורג במקום ה-202 בעולם, אמנם הפסיד את המערכה הראשונה 6:4, אך ניצח את השתיים הבאות עם 2:6,3:6 וזכה באליפות.

במצב של 4:4 במערכה הראשונה, לאחר שהשניים שמרו על חבטות ההגשה שלהם, שבר בר ל-4:5 וזכה במשחקון נוסף כדי לעלות ל-4:6.

המערכה השנייה נפתחה בשבירה ראשונה של בר שעלה ל-1:2, אך בוצר החזיר בשבירה משלו והשווה ל-2:2. המדורג הבכיר המשיך במומנטום, עלה ל-2:5 וגם משחקון נוסף שלקח בר לא מנע מבוצר לזכות במערכה 3:6.

בוצר המשיך בסערה, עלה ל-2:5 במערכה השלישית ואת נקודת האליפות קינח באייס, שיעלה אותו לסביבות המקום ה-130 בעולם לנוער.

בסיום, אמר בוצר: 'היה משחק לא קל. את המערכה הראשונה ותחילת המערכה השנייה פתחתי לא טוב, אבל כשהתחלתי ליזום נכנסתי למומנטום עליו הצלחתי לשמור לאורך שתי המערכות הבאות. בסך הכל שיחקתי טוב ומשוחרר, וזה מה שעשה את ההבדל'.

'בשבוע שעבר סיימתי שש תחרויות במזרח ובכלל לא הייתי אמור לשחק את התחרות הזאת. בסופו של דבר, אני שמח ששיחקתי וביססתי את מעמדי בדירוג העולמי לנוער'.

על המשך דרכו בתחרויות הנוער הבינלאומיות, אמר בוצר: 'אני מקווה להיכנס לבית הגמר של אליפות אוסטרליה הפתוחה לנוער ולהמשיך ולהתקדם'. את הזמן הקרוב יקדיש בוצר ללימודים ובנובמבר הוא צפוי לצאת לשלוש תחרויות ITF (רמה 1) במקסיקו וארצות הברית.

בגמר הבנות זכתה הלנה תאודורה קדר (3) מרומניה שגברה בגמר 3:6,3:6 על פולינה יוזפוביץ' מרוסיה.

עוד אתמול נקבעו אלופי הזוגות. בבנים זכו בר בוצר ודניאל סקריפניק (1) שניצחו 12:14,6:3,2:6 את נועם מזור ואיגור סמילנסקי. בבנות זכה הצמד השוויצרי הונגרי, מגאן ביאנקו וכריסזינה קפיטאני (1), שניצח 7:10,7:6,4:6 את רונה לויאן וקטי דון (2) הבריטית. בשבוע הבא תיפתח תחרות ITF נוספת, על שם מתן גפניאל ז'ל, במועדון הטניס רעננה.


הזוכים באליפות ה-ITF בבת ים


לצפייה בהגרלות הסופיות:

מוקדמות (BQ) בנים

מוקדמות (GQ) בנות

בית גמר (BSMD) בנים

בית גמר (GSMD) בנות

זוגות (BD) בנים

זוגות (GD) בנות

לוח זמנים- ORDER OF PLAY

 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן