חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בפעם השניה ברציפות: דניז חזניוק זכתה ב-ITF אשקלון

משחקי הטורניר הבינלאומי באשקלון, לבוגרים ולנוער, הגיעו היום (ש') לסיומם במרכז הטניס שבעיר. בגזרה הישראלית הייתה זו דניז חזניוק שרשמה תואר שני ברציפות, לאחר שבשבוע שעבר זכתה בטורניר הראשון בסדרה.
חזניוק זכתה בטורניר הנשים ע"ש רפי דורות (פרסים ע"ס 10,000 דולר) לאחר שניצחה בגמר 5:7,2:6 את קסניה קירילובה. המערכה הראשונה נפתחה בשבירות הדדיות, עד שחזניוק הייתה הראשונה שהצליחה לשמור על ההגשה ועלתה ל-2:4. בשני המשחקונים האחרונים היא המשיכה במומנטום, והשיגה שבירה ושמירה בדרך ל-2:6.
במערכה השניה קירילובה עלתה ל-1:3 בפתיחה והמשיכה ליתרון 2:4. חזניוק שמרה על קור רוח – השיגה שתי שבירות ועלתה ל-4:5, אבל נשברה על ידי קירילובה שהשוותה ל-5:5. במשחקון הבא חזניוק השיגה שבירה קריטית שהעלתה אותה ל-5:6, ובישורת האחרונה שמרה על ההגשה וניצחה 5:7.
"האימונים בבלגיה נתנו לי המון. השגתי שם כושר גופני והרבה טיפים ואפילו פגשתי את הנין שנמצאת כיום בחופשת לידה באופן אישי, אבל את הבסיס העיקרי שלי אני חייבת למאמן האישי שלי שגם השלים את המשחק שלי", אמרה חזניוק ל– ONE והוסיפה: "שיחקתי שם והתאמנתי עם שחקניות מהטופ 100 כמו לסיה צ'ורנקו מאוקראינה".
ההישג של חזניוק, שמדורגת כיום 521 יקרב אותה מאוד לסביבות המקום ה-400 בעולם. "השבועיים האלה נתנו לי בטחון רב עם הטניס שלי ובמה שאני עושה ואני מרגישה מוכנה להמשך הדרך", סיכמה חזניוק, שתנסה לזכות בפעם השלישית ברציפות בטורניר בשבוע הבא ברמת השרון. אחר כך תחל את עונת החימר בתחרות בצרפת.
"אני לא רוצה לדבר על יעד או דירוג, אבל כמה שיותר רחוק זה בטח יותר טוב", הוסיפה חזניוק – שבגיל 19 מבססת את מיקומה כמחבט מספר 3 של ישראל אחרי שחר פאר ויוליה גלושקו.
בטורניר הגברים לכבוד ג'ויס אייזנברג (פרסים ע"ס 10,000 דולרים) זכה שיוצ'י סקיגוצ'י מיפן – שניצח בגמר 1:6,4:6 את גאויין וואן פפרזיל הבריטי. בטורניר הנוער ע"ש רפי דורות זכו שני שחקנים זרים. בבנים, זכה בנדקיט הנינג מגרמניה שניצח 4:6,1:6 את ניקו ווקוביץ' משוויץ. בטורניר הבנות זכתה אנה קלינסקאיה מרוסיה שגברה על בת ארצה, יבגנליה לבשובה, עם 0:6,3:6.

Official Draws and Order of Play
MEN – SINGLES MAIN DRAW ""
MEN – DOUBLES MAIN DRAW ""
WOMEN – SINGLES MAIN DRAW ""
WOMEN – DOUBLES MAIN DRAW ""
ORDER OF PLAY (ITF) ""
BOYS – SINGLES MAIN DRAW ""
GIRLS – SINGLES MAIN DRAW ""

כתבות נוספות

דילוג לתוכן