חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בן פתאל ניצח את ישי עוליאל וזכה בפיוצ'ר רמה"ש

בן פתאל מישראל וולנטינה ריסר משוייץ זכו היום בפיוצ'ר לגברים ולנשים (בהתאמה) על סך 15,000 דולר כל אחד, שהתקיים ברמת השרון, ואורגן על ידי איגוד הטניס ומרכזי הטניס והחינוך בישראל. השבוע יתקיים טורניר נוסף לגברים ולנשים במרכז הטניס בירושלים.

פתאל (המדורג 6) ניצח 4:6 4:6 את ישי עוליאל (מדורג 2), בגמר הגברים, בדרבי ישראלי בין שני שחקני נבחרת הדייויס של ישראל.

פתאל אמר בסיום: "תודה לאיגוד הטניס ומרכז הטניס שארגנו את התחרות הזו ונתנו לנו הזדמנות לשוב ולהתחרות ותודה רבה לקהל שהגיע לתמוך בי".

עוליאל אמר בסיום: "היה לבן ולי תענוג לשחק מול כל הקהל שהיה פה והעניק לנו אווירה טובה. כל הכבוד לבן על שבוע ממש טוב ואני מקווה שגם בשבוע הבא יהיה לנו שבוע מוצלח לכל הישראלים, כיף שיש תחרויות בארץ".

                                                                                          בן פתאל וישי עוליאל

בגמר הנשים נוצחה הישראלית לינה גלושקו (מדורגת 6) 7:5 ו-6:1 ע"י ולנטינה ריסר (מדורגת 5). לינה אמרה בסיום: "תודה לכל הקהל שבא לראות אותנו, כל הכבוד ליריבה שלי ששיחקה טוב מאוד היום". ריסר: "זה היה טורניר מדהים עבורי, הרגשתי בבית, זה כבוד עבורי לזכות בתואר הראשון שלי במקום כל כך מיוחד".

                                                                                   לינה גלושקו וולנטינה ריסר

לפני המשחקים הגיע לברך את השחקנים ח"כ יואל רזבוזוב, יו"ר השדולה לספורט בכנסת, שאמר: "כיף לראות שהספורט חוזר, המשחקים חוזרים, ושמחתי לראות שהגיע מספר לא מבוטל של שחקנים מחו"ל לתחרות הזו. וברכות לאיגוד הטניס שהיה אחד האיגודים הראשונים שהתחיל לייצר פעילות".

                                       ח"כ יואל רזבוזוב יחד עם יו"ר איגוד הטניס, אבי פרץ, ואיאן פרומן, מייסד מרכזי הטניס

כתבות נוספות

דילוג לתוכן