ביקור במועדוני טניס

בס'ד                                                                                               

מועדוני 'טופ-טניס'

                                                   ירושלים-מבשרת ציון-רמת רחל

 

שלום לכולם !

לפני החג זכינו לביקורה של ציפי אובזילר במועדון המרכזי בהר הצופים של מועדוני 'טופ-טניס' במסגרת פרוייקט 'אתנה' לקידום הטניס הנשי בישראל .

לאירוע הזה הגיעו בנות מארבעת המוקדים השונים בהם פועלים מועדוני 'טופ-טניס' אך גם בנים ביקשו אישור להגיע וכמובן שלא יכולנו לסרב לבקשתם.

פתחנו את הביקור במה שלעניות דעתי היווה המאורע המשמעותי עבור כל השחקנים והשחקניות שבאו לראות ולפגוש את ציפי:

כינסנו את ילדים ואז ביקשתי מציפי שתרשה לי להציג אותה בפניהם תוך מתן סקירה תמציתית על הקריירה שלה:

 3 נקודות מרכזיות מהסקירה הזו נחרטו חזק חזק בראשם של הילדים וזאת הבנתי מספר ימים אחרי הביקור:

 א. הילדים שמעו שציפי לא הייתה בנבחרות הצעירות של ישראל ושייצגו את המדינה אלה דישדשה את המקומות 10-15 בדירוג הנערות … ובכל זאת היא הצליחה כשחקנית מקצוענית .

 ב. לאחר שציפי תלתה את המחבט בהיותה בת 24 , היא המשיכה בכל זאת לייצג את המדינה בגביע הפדרצייה ואהבתה למדינה ומסירותה חסרת הפשרות לתת את המקסימום על המגרש הביא אותה להגיע למשחקים מאוד צמודים מול שחקניות מס' 1 בעולם בעבר הלא רחוק כמו מוניקה סלש ולינזדי דבנפורט, בהתמודדות שהתקיימה בארה'ב בשנת 2002, למרות שבאותה התקופה ציפי לא הייתה שחקנית פעילה ; אבל … כשמשחקים עם כל הלב והנשמה מצליחים יותר וכך היה עם ציפי (אגב אחרי ההתמודדות הזו, קפטנית ארה'ב בילי ג'ין קינג האגדית, ניגשה אל ציפי ואמרה לה שעם רמת משחק שכזו היא חייבת לחזור לסבב… וכך ציפי החליטה לחזור מפרישתה ולהמשיך בקריירה המקצוענית שלה).

ג. בגיל שרובם ככולם פורשים מהטניס , ציפי הגיע לדירוג שיא בקריירה שלה: 75 בעולם והיא בת 34, פשוט מדהים !! … ההתמדה והאמונה בדרך שלך בסוף משתלמת וציפי היא הדוגמא היותר טובה לכך !

אם כן, חלק מהילדים לא האמינו למשמע אוזניהם אבל בתכל'ס הם שמחו (ואפילו הרבה) לראות ספורטאית שלמרות הקשיים 'עשתה את זה'!!

אווירה של תקווה מחודשת אחזה בנערים ובנערות והכל בזכות האמונה, ההקרבה, האהבה, ההתמדה והדבקות במטרה שאיפיינו את הקריירה של ציפי !

לאחר סיור בכל המגרשים של המועדון בהם ציפי ניגשה אל הבנות, שיחקה איתן, נתנה הערות לחלק מהן, שוחחה איתן, הצטלמה איתן וחתמה להן על פתקים, כדורים ומחברות. הביקור של ציפי הסתיים בתחושות מאוד חיוביות ומעודדות !

 

מועדוני 'טופ-טניס' מודים מקרב לב לציפי אובזילר על ביקורה, למורן לביא שמרכזת את הפרוייקט ולאיגוד הטניס בישראל על יוזמות ברוכות שכאלו.

 

בהצלחה  !

 

גבי גלר

מנהל מועדוני 'טופ-טניס'

ירושלים-מבשרת ציון-רמת רחל

 

כתבות נוספות