חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בילי ג׳ין קינג: הנבחרת תפתח מול פורטוגל מחר בשעה 13:00- שידור ישיר באתר ערוץ הספורט

הגרלת המשחקים של טורניר בילי ג׳ין קינג(בית 2 האירופאי /אפריקאי) התקיימה היום בצהרים בליסבון ובה נקבע כי ישראל תשחק בבית A ביחד עם יוון המדורגת ראשונה, בוסניה הרצגובינה, פורטוגל ומלטה. בבית B ישחקו 6 נבחרות: ליטא, אסטוניה, גאורגיה, אירלנד,דרום אפריקה וקוסובו.

בבית הישראלי הנבחרת שתסיים במקום החמישי תתמודד על הירידה לבית 3 מול המקבילה מהבית השני בעוד המדורגת 6 בבית המקביל תרד באופן אוטומטי. שתי הראשונות בכל בית יתמודדו ביום שבת על העלייה לבית 1 האירופאי/אפריקאי.

מחר(ב׳) תפתח הנבחרת את הטורניר מול פורטוגל המארחת בשעה 11:00 (13:00 שעון ישראל). בפורטוגל ישחקו האחיות כריסטינה ג׳ורג(303 בעולם), ומטילדה ג׳ורג(628).

בנבחרת הישראלית משחקות: לינה גלושקו, שביט קמחי, מיקה דגן פרוכטמן ומיקה בוחניק. הצוות המקצועי כולל את הקפטן רונן מורלי והמאמנת סנדרה וסרמן.

לינה גלושקו:״ אנחנו אחרי כמה ימים של הכנה טובה בליסבון, הנבחרת חזקה ומגובשת. אנחנו מרגישות טוב לגבי ההגרלה ובטוחות ביכולת שלנו וסומכות על עצמנו״

הקפטן רונן מורלי:״ תמיד מרגש לייצג את המדינה בייחוד בתקופה מאתגרת זו, האווירה בנבחרת היא נהדרת. המשטח הזה דורש הרבה סבלנות ואנו מסתגלים לאט לאט ואני מאמין שהשבוע הזה יתרום להן רבות בהמשך הדרך.

הגרלנו בית קשה עם מדינות שמשחקות על המשטח הזה אבל אני סומך על הבנות שלנו ומאמין מאוד ביכולות שלהן.

לקראת המשחק הראשון מחר: פורטוגל נבחרת מאוד טובה, זה המגרש הביתי שלהן, וננסה לקחת את האווירה הטובה לכיון שלנו ונהנה מהתאגר.

לצפייה במשחק הכנסו לאתר ערוץ הספורט

כתבות נוספות

דילוג לתוכן