חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בייסליין ויז’ן הופכת לשותף טכנולוגי רשמי של איגוד הטניס

בייסליין ויז'ן, פיתחה מצלמה חכמה שהופכת כל מגרש למגרש חכם בתוך 30 שניות. בעזרת ניתוח תמונה וטכנולוגיות Ai (למידת מכונה) המצלמה יודעת לקרוא קווים In – Out, לספק לשחקנים והמאמנים משוב סטטיסטי בזמן אמת על הביצוע, משלבת תרגילים ומשחקים במהלך האימון. בנוסף, ניתן לצפות בתכני וידאו בהילוך חוזר ולאחר המשחק.

הטכנולוגיה קיבלה אישור מה – ITF לשימוש במשחקים רשמיים. בנוסף, לאחרונה החברה יצרה שיתוף פעולה עם Tennis Europe ויצרה מגעים עם איגודי טניס ברחבי העולם. איגוד הטניס בישראל הינו הראשון להטמיע את המערכת לטובת קריאת קווים בתחרויות.
שיתוף הפעולה עם האיגוד יתחיל בפיילוט ויקח חלק בתחרויות טניס שונות. השופטים יעזרו במערכת על מנת להכריע IN – OUT ובכך יצמצמו ויכוחים מיותרים על המגרש. כל זאת על מנת לשפר את החוויה ולייעל את זמני המשחק בתחרות.

אילן גרין מנכ״ל איגוד הטניס:" אנחנו שמחים להיות פורצי דרך בענף וביחד עם חברה ישראלית נזכה לשדרג את תחרויות הטניס בארץ, תוך שילוב המערכת תחילה כפיילוט ובהמשך על בסיס קבוע״


מיכאל שושנקי מייסד ומנכ"ל בייסליין ויז'ן אמר : "קהילת הטניס בישראל חשובה לנו. אנחנו מאוד גאים בשותפות הזו ומתרגשים לקראת הטמעת הטכנולוגיה בתחרויות הטניס בישראל.
אני רוצה להודות לאילן גרין ולצוות האיגוד שנוטעים ניצנים ומשלבים טכנולוגיה חדישה למען עתיד טוב יותר ולדור הבא. אנו נתקדם בזהירות בשיתוף עם השופטים ונעשה את המירב בכדי לשפר את החוויה של השחקנים, המאמנים וההורים בתחרויות."

www.baselinevision.com אתר החברה

כתבות נוספות

דילוג לתוכן