חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ביום ראשון: גמר גביע ווינר

גמר גביע ווינר יתקיים ביום ראשון (16 בדצמבר), במרכז הטניס רמת השרון, ויהווה את יריית הפתיחה של אליפות ישראל לבוגרים 2012 (14-21 בדצמבר), שבית הגמר שלה יתקיים במקביל. כחלק מהרוח החדשה הפועמת במפעל הליגה, יחולקו השנה פרסים כספיים לזוכות. למקום הראשון בגברים ובנשים יחולקו 3,000 ₪, בעוד הזוכים במקום השני יגרפו 2,000 ₪. הזוכה ברמה 2 תזכה ב-2,000 ₪, ולסגניתה יוענקו 1,000 ₪.

לגמר הנשים העפילו מכבי צפון (גברה על מ.ס קרית אונו) ומרכז הטניס רמת השרון (גברה על מרכז הטניס קרית שמונה).
הסגלים של שתי הקבוצות רחבים ואיכותיים, ועל מנהלי הקבוצות יהיה לבחור את ההרכב המנצח שסיכוייו להביא את הגביע הם הגבוהים ביותר. ברמת השרון משחקות, בין היתר, עופרי לנקרי, לרה פטיוק ורונה לויאן. במכבי צפון משחקות קטיה טור וחן אסטרוגו.
משחקי הנשים ייפתחו כבר בשעה 10:00, ומיד לאחר מכן ייפתח גמר הגברים בו יפגשו שחקני מרכז הטניס רמת השרון (שגברו בחצי הגמר על אס'א ת'א) את מ.ס רמלה, שניצחה את מכבי צפון  מניצחונות חלקים של נועם אוקון ונועם בר. לאוקון ובר צפוי לסייע בגמר גם אמיר וינטרוב.
עבור בר ואוקון המפגש צפוי להיות מעניין, משום שחלק משחקני רמת השרון הם חניכיהם: דור בלפר ודניאל סקריפניק, שבסיום המפגש יספקו תשובה לשאלה הניצחת- האם התלמיד עלה על רבו.

בשעה 13:00 יתקיים גמר גברים נוסף (רמה 2) בו יתמודדו מועדון טניס גלי השרון כפ'ס מול מרה'ט רמה'ש (2)

הכניסה חופשית למשחקי גמר הגביע ולכל למשחקי אליפות ישראל, הקהל מוזמן.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן