חיפוש
Close this search box.

ביום ההולדת ה-28: סלע ברבע גמר טורניר מקסיקו

                  מאת: שי אלון, ONE

דודי סלע, שחגג יום הולדת 28, הצטרף לאמיר וינטרוב ברבע גמר צ'לנג'ר ליאון במקסיקו. סלע המדורג 115 בעולם, ונמצא בשבועות האחרונים בקו עליה מחודש עם העפלה לסיבוב שני במיאמי ורבע גמר בצ'לנג'ר גוואדלופ, גבר בסיבוב השני על בובי ריינולדס האמריקני בן ה-30 (144 בעולם), 3:6, 6:1 ו-4:6 ורושם רבע גמר שני ברציפות בסבב הצ'לנג'ר.

סלע ישחק ברבע הגמר עם המנצח בין אלכס בוגמלוב מארה'ב לתומס פביאנו מאיטליה. שבירה אחת הספיקה לסלע כדי לזכות במערכה הראשונה לפני שהאמריקני הוותיק שבר פעמים במערכה השניה בה זכה בקלות עם 1:6.

במערכה השלישית הפך המשחק לצמוד כשני השחקנים שומרים על ההגשה עד רגעי הסיום. ביתרון 4:5 לישראלי, ריינולדס חבט טעויות לא מחויבות והישראלי עלה ל-15:40 עם שתי נקודות משחק. האמריקני הציל את שתיהן בקושי רב, אבל בשוויון 40:40 חבט טעות כפולה, סלע קיבל הזדמנות שלישית שנוצלה היטב ועלה לרבע הגמר.

ההצלחה של סלע בטורניר יכולה להבטיח לו כניסה ללא מוקדמות לטורניר הרולאן גארוס שרשימת הכניסה אליו תסגר בעוד כשבועיים. סלע צריך להתקרב לאזור המקום ה-104 בעולם כדי להימנע מהמוקדמות.

 

וינטרוב. גם הוא ברבע הגמר (יניב גונן)
וינטרוב. גם הוא ברבע הגמר (יניב גונן)
 

 

סלע כאמור הצטרף לאלוף ישראל אמיר וינטרוב שהעפיל לרבע הגמר אחרי שניצח את הארגנטיני אוגוסטין ולוטי 5:7 ו-3:6. וינטרוב יפגוש את יוצ'י סוגיטה מיפן. אגב, שני הישראלים יכולים להיפגש רק בגמר הטורניר המחלק 35,000 דולרים כפרסים ונערך על מגרש קשה.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן