חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בחול המועד: מחנה טניס בינלאומי באקדמיה לטניס תל אביב

מחנה אימון בינלאומי לשחקנים תחרותיים של ארגון הטניס ITP העולמי יתקיים בחול המועד פסח באקדמיה לטניס תל אביב. את המחנה יעבירו שני מאמנים ברמה העולמית – הגרמני אנדראס קלייבר והצרפתי פטריק סימון. 

 
קלייבר, המאמן הראשי של המחנה, הוא מנהל ITP גרמניה שזכה בתואר מאמן הנוער המצטיין ואימן בין השאר את הגרמני טומי האס שדורג בשיאו במקום השני בעולם. סימון הוא מאמנה לשעבר של הצרפתיה אמילי מורסמו, שדורגה במקום הראשון בעולם וזכתה בשני תארי גראנד סלאם, והיה מאמן ראשי באקדמיה של ז'וסטין הנין, שם אימן את אלינה סביטולינה שמדורגת כיום במקום ה-16 בעולם. בנוסף היה הצרפתי המאמן הראשי לשעבר של התוכנית לפיתוח טניסאים צעירים בצרפת וכיום הוא מאמן ראשי ב-ITP ישראל ועובד עם שחקני נוער. מנהל המחנה הוא המאמן הישראלי, אסף אינגבר, מנהל האקדמיה לטניס ומאמנה לשעבר של יוליה גלושקו.
 
המחנה מתאים לילדים בגילאי 8 עד 16, יחולק על פי רמות ויתקיים בין התאריכים 24-28 באפריל בין השעות 09:00 ל-15:00. הוא יכלול אימוני טניס טקטיים טכניים, כושר גופני ספציפי, משחקי אימון ומשוב אישי לכל משתתף ולהוריו.
 
קלייבר שמח מאוד להגיע לישראל להעביר מהידע שלו לשחקנים הצעירים ואמר: "אני מאושר להיות חלק מצוות האימון של המחנה הנהדר הזה". להצטרפות: 1-700-500-169 או tennistlv@gmail.com.

""

כתבות נוספות

דילוג לתוכן