חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אתמול התקיימה מסע"ת לכבוד אליפות ישראל בחסות ווינר

אתמול התקיימה מסיבת עיתונאים של איגוד הטניס לכבוד אליפות ישראל בחסות ווינר, בראשותו של מנכ״ל איגוד הטניס, שלמה גליקשטיין, ומנהל רשות הספורט, עיריית רעננה, אלה ביאר. הטניסאים דודי סלע, יוליה גלושקו ואמיר וינטרוב הפצוע שנעדר מהאליפות נכחו גם הם.

מנכ"ל האיגוד שלמה גליקשטיין, אמר: "אליפות ישראל מתקיימת כאן שוב עם כל השחקנים הבכירים למעט אמיר ויינטרוב שבשלבי החלמה. אנחנו מקווים בשנה הבאה לקיים עוד הרבה מאוד תחרויות לאחר שהתבטלו לנו בשנה שעברה בגלל 'צוק איתן'". גליקשטיין הוסיף: "אנחנו בודקים כל מני ספורטאיות כדי להחזיר אותן לכאן ולהיות חלק מאיתנו – גם אולגה שמחזיקה באזרחות ישראלית ומתחילה לטפס למעלה. המשפחה שלה חיה עכשיו הרבה יותר בישראל, יש לה כוונה לבסס את העתיד שלה בארץ ואנחנו מקווים שהמשפחה תעלה לישראל באופן סופי".
גלושקו אמרה: "זו הכנה טובה לאליפות אוסטרליה לחזור לאט לאט לעניינים. אני מאוכזבת מהשנה האחרונה שלי, אבל הייתי כבר בטופ 100 ואני יודעת מה זה. זה נותן לי יותר מוטיבציה להמשך".
סלע אמר: "השנה האחרונה הייתה הכי יציבה שלי. שיחקתי טניס ממש טוב ואחרי גביע דייויס קצת השתנו התוכניות שלי, אבל סיימתי אותה בצורה טובה בתוך ה-100 הראשונים. אני מקווה ששנה הבאה תהיה יותר טובה".
ויינטרוב: "אני כבר 3 חודשים לאחר הניתוח ואני חוזר בהדרגה. קשה להיות 8 חודשים בחוץ ואני מקווה לחזור לשחק כבר במפגש הדייויס מול רומניה".

כתבות נוספות

דילוג לתוכן