חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ארצית קיץ 5 ע"ש זייתוני- נקבעו העולים לחצי הגמר בבנים ובנות 18

היום הרביעי לתחרות ארצית קיץ 5 ע"ש זייתוני כלל את משחקי הסיבוב השני בגילאי 12+14 בנים וגילאי 14 בנות וכן את משחקי רבע הגמר בבנים ובנות 18. בחצי גמר בנים 18 ייפגש המדורג ראשון דניאל צוקרמן עם גיא גינת ובחצי השני גיא פייגין ישחק מול יהונתן קאופמן. בבנות 18 המדורגת הראשונה שיר הורנונג תפגוש את אלונה אליוכין והמדורגת השניה קטיה קריבושפוב תפגוש את מעיין סלע.

בנים 12

משחקי הסיבוב השני-
בוכניק שי ניצח את אביתר אביטן 7:6 7:5, אדוארדו כהן ניצח את דגן עדי 6:3 4:6 6:2, סרוק יאיר ניצח את סולן ניר 6:3 4:6 6:2, אלכסנדר גופננקו ניצח את יותם נחושתן 6:3 6:3, סער סימון ניצח את לוי אדם 7:6 6:1, רז חביב ניצח את יוני בכר 6:0 6:0, אפיק אביטן ניצח את דנו גיא 7:6 6:3, אביב ניסבויים ניצח את איתי טולדנו 6:2 6:2.
 
בנים 14
משחקי הסיבוב השני-
פבל סמידוצקיך ניצח את ירדן חסון 7:6 6:2, דניאל גורליק ניצח את גוטרמן דור 6:1 6:2, אביתר שחורי ניצח את עמית גבריאל 7:5 6:2, רועי רג'ואן ניצח את תמר גלעד 6:3 6:3, דניס דז'ובינסקי ניצח את וודבוז ניר 4:6 7:5 6:3, אוסידון אורי חי ניצח את עמית שטיין 6:4 6:3, עומר כץ ניצח את בטקיס שון 6:3 6:3, איתי שפינדלר ניצח את דור אביטן 6:1 6:1.
בנים 18
תוצאות משחקי רבע הגמר-
דניאל צוקרמן ניצח את בן זיני 6:0 6:0, גיא גינת ניצח את ברן עמית 7:5 6:1, יהונתן קאופמן ניצח את קרוצ'יק גל 7:6 6:7 6:1,פייגין גיא ניצח את ברן רועי 6:3 7:5.
בחצי הגמר ייפגשו צוקרמן וגינת, ובחצי השני קאופמן ופייגין.
 
בנות 14
משחקי הסיבוב השני-
נויה אוחנה ניצחה את אלקר ירדן 6:2 6:1, מיקה משגב ניצחה את שם טוב אביב 6:3 6:1, שלי קורליצקי ניצחה את טל צין 6:2 6:2, אילנה טטרואשווילי ניצחה את פמלה כהן 6:2 6:0, יובל קרן ניצחה את ברמן נטע 6:1 6:3, טחן מאיה ניצחה את סימוניק דיאנה 7:6 6:1, ניקול נדל ניצחה את אלונה קרוגלוב 6:1 6:0, לסרי נועה ניצחה את טפירו נועה 6:1 6:0.
בנות 16-18
תוצאות רבע הגמר-
מעיין סלע ניצחה את פלג שחר 6:3 6:3, קריבושפוב קטיה ניצחה את איפרגן ליאור 6:4 6:1, הורנונג שיר ניצחה את לוצקי שון 6:4 5:7 6:3, אלונה אליוכין ניצחה את בר הדרומי 6:4 7:6.
בחצי הגמר יפגשו הורנונג ואליוכין ובחצי גמר הנוסף סלע וקריבושפוב.
 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן