חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ארצית אשקלון: הגמרים ביום שישי

סבב תחרויות הקיץ הרשמי של שחקני הנוער יצא השבוע לדרך באופן רשמי, עם פתיחתה של אליפות ארצית קיץ 1. התחרות תתקיים במרכז הטניס אשקלון ותיערך על שמו של משה גליקשטיין ז'ל.

מחר צפויים להתקיים משחקי חצי הגמר בחלק מהקטגוריות. בחצי הגמר בבנים 18 יפגוש דניאל קריפק את סימון טאסב. בחצי הגמר השני יפגוש תמיר גבע את רפאל כליפה.

בבנים 16 תומר צירקין יפגוש את רפאל כליפה בחצי הגמר הראשון. בחצי הגמר השני בוריס סברנסקי יתמודד מול מור בוליס.
בבנות 16 הילה מזרחי ניצחה בחצי הגמר 1:6,6:7 את קטיה קריבושפוב ותפגוש בגמר את ירין בן עמי שניצחה 1:6,0:6,6:4 את אילונה גולינקר.
משה גליקשטיין נפטר ב-1978 והיה אחד מחלוצי הטניס באשקלון. התחרות הנוכחית נקראת על שמו כבר למעלה מ-30 שנה. גליקשטיין האב גם שימש כיו'ר ועדת הנוער של איגוד הטניס לפני כ-40 שנה ועסק בארגון התחרויות עם פעילים נוספים. 
משה הוא אביו של שלמה גליקשטיין, משחקני הטניס הגדולים בתולדות ישראל שדורג בשיאו במקום ה-22 בעולם. היום משמש גליקשטיין כיו'ר הוועדה המקצועית באיגוד הטניס.

המרכז באשקלון יארח את התחרות לבנים בכל הגילאים, כאשר הבנות ישחקו במרכז הטניס יפו. התחרות תתקיים בין התאריכים 10 עד ה-15 ביולי, כאשר הגמרים לבנים ולבנות יתקיימו באשקלון ביום שישי, החל מהשעה 09:00 בבוקר.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן