חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ארגון IC ISRAEL אירח את אוניברסיטת אוקספורד

קצת לפני חג הפסח שלנו, ובמהלך חג הפסחא הנוצרי, בחרה נבחרת אוניברסיטת אוקספורד האנגלית להתארח בישראל ואף לקיים מפגשי טניס ידידותיים במועדונים שונים, בהם מפגש עם נבחרת שהעמיד
IC ISRAEL.
 
הנבחרת האנגלית יוצאת מדי שנה למסע בן 10 ימים, במהלכו הם מקיימים מספר מפגשי ידידות נגד מועדונים מקומיים ברחבי העולם. השנה פנו האנגלים אל הנבחרת הישראלית ויזמו את המפגש. הנבחרת הישראלית, ששמחה תמיד על אירוח של נבחרות מחו'ל, נאותה מיד.
 
במהלך המפגשים התארחה הנבחרת במרכז הטניס רמת השרון, מועדון הטניס רעננה ובמועדון 'סטיל טניס קלאב' בדן אכדיה, הרצליה.                   
 
בהרצליה התקיימו 11 משחקי יחידים ושישה משחקי זוגות וזוגות מעורבים, שבסיומם ניצחה הנבחרת הישראלית שכללה בבנים סער סטיל הקפטן, השורד לירון שטראוס, טל מאייר, דור ורטהיימר, אבירם סלומון ועודד טייג. בבנות שיחקו דנה נסראללה, שהגיעה במיוחד מנצרת, לי אור, טל גורנשטיין, אמלי גיטמן, דניאל חבה, דיצה הדר.
 
את האנגלים ייצגו גרג וויר הקפטן, טים מת'יוסן, דומיניק קראץ, פרד בורגס, אמיר עזיז ואואן רולנדס. בבנות שיחקו אנג'ולי פוסטר, אסטריד גרינליי, ג'וליה לואיס, אסטיל מרל, נטלי לארסן וויקי מופט.
 
את המפגש כיבדו בנוכחותם מרק ברגמן, נשיא הארגון, בת שבע מנדל ורוני גולדמן(שגם השתתף במשחקי הזוגות המעורבים). אלו, יחד עם רון ואיתנה סטיל והרולד ינקלוביץ', נמנים על הנהלת
IC ISRAEL.
 
איתנה סטיל, שהייתה ממארגנות המפגש המרכזיות ביחד עם בעלה, רון סטיל, סיפרה: 'זו הייתה חוויה לכולם- שילוב של מפגש מקצועי ללא המתח שמאפיין תחרויות בסבב. המשלחת האנגלית התאמנה אצלנו במהלך השבוע והייתה במועדון אווירה חברתית נעימה. שמחנו לראות את הקהל הרב שהגיע לצפות במשחקים ואת הנכונות של השחקנים הישראלים, שחלקם עסוקים מאוד, להשתתף במפגש'.
 
רוני גולדמן, חבר הנהלת ה-IC וחבר ועדת השיווק של הארגון העולמי, סיפר על הארגון: 'לאירועי ה-IC המתקיימים ברחבי העולם יש ערך מוסף ייחודי של תחרויות טניס ברמות הגבוהות ביותר, אשר משולבות במפגשים ובפעילויות חברתיות. התוצאה של מפגשים מסוג זה היא הערכה ורעות אמיתית הרבה מעבר לקווי המגרש, זה ארגון קסום'.
 
על המפגש אמר גולדמן כי 'אמנם היה זה מפגש קצר אבל הייתה בו אווירה נהדרת. האנגלים התעניינו במיוחד בטיולים ברחבי הארץ וכמובן שנתנו להם טיפים מועילים. אני רוצה להודות לרון ואיתנה סטיל שעבדו ללא לאות במשך ימים שלמים- ובלעדיהם המפגש הזה לא היה יוצא אל הפועל'.
 
*ארגון ה IC (ובשמו המלא ה- INTERNATIONAL TENNIS CLUB) מונה 40 מדינות, בהן ישראל, אשר הצטרפה ב-1986. הארגון הוקם ב-1924 ע'י הבריטים-עיתונאי הטניס ואליס מאיירס, ובהשראת הלורד בלפור.
עם 4,500 חבריו נמנים טניסאי עבר והווה, ביניהם: רוג'ר פדרר, רפאל נאדאל, שטפי גרף, הלנה סוקובה, בוריס בקר, סטפן אדברג, טים הנמן ורבים אחרים. דודי סלע אף הוא חבר וסגן נשיא ב- ISRAEL IC .
 
על דגלו של האירגון חרותה הסיסמה:Hands across the net, friendship across the ocean' ', המבטאת את מטרתו: טיפוח קשרי רעות בין טניסאים ייצוגיים על פני הגלובוס, ע'י, בעיקר, מפגשי טניס
בין נבחרות IC ממדינות שונות. אלו, המשלבים תמיד טניס תחרותי וחוויות ואירועים חברתיים סביבו, מתקיימים כל העת בכל רחבי העולם, כאשר ישראל נוטלת בהם חלק באופן קבוע.
 
כתובת אתר ה IC העולמי:  
www.ictennis.net
כתובת אתר IC ISRAEL :
 www.ic-israel.org

כתבות נוספות

דילוג לתוכן