חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ארגון ה-IC מינה את דודי סלע לסגן נשיא

כשזכה דודי סלע בתואר אלוף ישראל לשנת 2009, לא היה זה התואר היחיד שהשיג במהלך השבוע שעבר במועדון הטניס רעננה.

סלע זכה לכבוד גדול כשארגון ה-IC (THE INTERNATIONAL TENNIS CLUB) מינה אותו ללא פחות מסגן הנשיא של השלוחה הישראלית. סלע יפרסם את הארגון וייצג את ערכיו העליונים, כשבראשם- ערך החברות בספורט.

בטקס נכחו איאן פרומן, נשיא הכבוד, מרק ברגמן, נשיא הארגון הישראלי, רון סטיל, סגן הנשיא, רוני גולדמן, שאחראי על השיווק והפרסום, חברת הכבוד, בת שבע מנדל ואיתנה סטיל שאחראית על פרויקטים מיוחדים ואירגנה את הטקס ברעננה.

מדובר בארגון בינלאומי אשר הוקם ב-1924 על ידי עיתונאי הטניס הבריטי ואליס מאיירס בעידודו של הלורד בלפור, שכיהן כראש ממשלת בריטניה בעשורים הראשונים של המאה ה-20.

הארגון, בו חברות 40 מדינות וכ-4,500 חברים, חרט על דגלו ליצור קשרי רעות בין טניסאים ייצוגיים וחברתיים ברחבי העולם. לארגון ועדת קבלה ספציפית בכל מדינה ולדודי סלע בישראל כבר הצטרפו שחקנים 'עלומי שם', ביניהם רוגר פדרר ורפאל נדאל המשמשים כחברים של כבוד במדינותיהם.

סמלו של הארגון הוא העניבה האפורה עם הפסים הורודים לגברים וצעיפים תואמים לנשים, איתם מסתובבים החברים ברחבי העולם. כך לדוגמא, שחקן החבר ב-IC מגיע לעיר בה פעיל הארגון וחבר אחר דואג לו החל ממשחקי טניס ולעיתים עד לאירוח ופעילות חברתית.

ה- IC מקיים מפגשי ומפעלי טניס של נבחרות ממדינותיו השונות, לקבוצות גיל שונות, כולל נוער, גברים ונשים, המשולבים באירועים חברתיים לאורך כל השנה בכל רחבי העולם.

במפגשי הדייויס האחרונים הגיעו משלחות של חברי ה-IC וקיימו גם הן מפגשי ידידות מוצלחים ביותר מול ישראל כשהמגמה היא להמשיך ולהרחיב עוד ועוד פעילויות מסוג זה.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן