ארבע נבחרות נוער של ישראל השתתפו באליפות החורף של אירופה

ארבע נבחרות נוער של ישראל השתתפו בשלושת הימים האחרונים באליפות החורף של אירופה שהתקיימה ברחבי היבשת.

נבחרת הבנים עד גיל 14 שיחקה בבלגיה תחת הדרכתו של המאמן עידן מרק מבני הרצליה, כאשר הסגל כלל את אייל שומילוב, גור טרכטנברג והלל אשוש. הנבחרת גברה על מולדובה ונוצחה על ידי צרפת ופורטוגל.

נבחרת הבנים עד גיל 16 שיחקה בצרפת תחת הדרכתו של המאמן האנס פליוס, המנהל המקצועי של מרכזי הטניס והחינוך. הנבחרת שכללה את רון אלוק, וובה בזילבסקי ויוני בידני, גברה על בלארוס ושווייץ ונוצחה על ידי צרפת.

נבחרת הבנות עד גיל 14 שיחקה בצ'כיה תחת הדרכתו של אייל אומיד, המאמן באקדמיה הלאומית המשותפת של איגוד הטניס ומרכזי הטניס והחינוך. הנבחרת שכללה את מיקה בוכניק, קרין אלטורי ואליאן זאק, גברה על נורבגיה ונוצחה ע"י צ'כיה ושווייץ.

נבחרת הבנות עד גיל 16 שיחקה בפורטוגל תחת הדרכתו של רפי כהן, המאמן באקדמיה הלאומית המשותפת של איגוד הטניס ומרכזי הטניס והחינוך. הנבחרת, שכללה את נועה מאיור, ליאם עובד ומאיה בצלאל, נוצחה על ידי רומניה, פורטוגל ואוסטריה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

כתבות נוספות

חדשות

גביע דייויס: נבחרת ישראל הוגרלה מול נבחרת אוקראינה בחוץ

המשחקים יתקיימו בספטמבר הקרוב, בראש השנה, כאשר המנצחת תעלה לפלייאוף גביע העולם לנבחרות. באוקראינה משחקים סרגיי סטוחובסקי ואיליה מרצ'נקו. הקפטן/שחקן יוני ארליך: "קיווינו למשחק בית, יהיה פייט רציני מאוד, אבל אפשר לעבור".

קראו עוד »
נבחרות

נבחרת הדייויס של ישראל ניצחה 1:3 את טורקיה באנטליה

אחרי 1:1 בתום היום הראשון, ניצחו יוני ארליך ודניאל צוקרמן במשחק הזוגות ועידן לשם ניצח במשחק הרביעי. הקפטן יוני ארליך: "אני גאה מאוד בשחקנים שלי, הם הראו אופי בכל משחק ומשחק, אני רוצה להודות לאיגוד הטניס על כך שנתנו לי את המפתחות לנבחרת הזאת".

קראו עוד »
נבחרות

גביע דייויס: 1:1 בין ישראל לטורקיה בתום היום הראשון באנטליה

דניאל צוקרמן העלה את הנבחרת ליתרון 0:1 לאחר ניצחון גדול 6:7 ו-2:6 על ג'ם אילקל. בן פתאל עלה למשחק השני ונוצח 7:5, 1:6 ו-6:4 ע"י אלטוג ג'ליקבילק. בשבת החל מ-10:00 שעון ישראל יתקיים משחק הזוגות ואחריו עוד שני משחקי יחידים.

קראו עוד »