חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ארבעה ישראלים העפילו לסיבוב השני בתחרות "סטיל אופן"

בטורניר הנשים ע"ש ונסה פיליפס העפילו היום שלוש ישראליות לסיבוב השני. שיר הורנונג ניצחה בדרבי ישראלי את אלונה פושקובסקי לאחר שזו פרשה במצב של 5:7 0:3 בדרבי ישראלי נוסף ניצחה ליבי מש את ענבר כהן 0:6 1:6. אסתר מסורי העפילה אף היא לסיבוב השני לאחר נצחון במשחק צמוד מאוד על קטיה קריבושפוב 6:4 4:6 4:6. יתר הישראליות שהתחרו היום הפסידו וסיימו את דרכן בטורניר היחידות.
בטורניר הזוגות לנשים ניצחו גאיה סולומון ומאי קמחי את שיר אהרון ואנה בוגושלבטס מאוקראינה 3:6 6:3 5:10. אסתר מסורי ביחד עם שותפתה השוויצרית וולג'ניאק עלו לסיבוב השני ללא משחק על חשבונן של קטיה קריבושפוב ואלונה פושקרבסקי הישראליות. ליבי מש ביחד עם שותפתה השוודית המלין עלו לסיבוב השני לאחר ניצחון על הישראליות ניקול זאיקין ושיר הורנונג 4:6 3:6. עולות נוספות הן שרי שטרנבך ואקטרינה טור אשר ניצחו את שון לוצקי ושירן ארול בתוצאה 3:6 2:6.
בטורניר הגברים ע"ש סימה אלמליח העפיל היום ינאי ברקאי לסיבוב השני לאחר ניצחון על שחר אלבז 1:6 6:3 4:6. יתר הישראלים יתחרו מחר. בטורניר הזוגות לגברים העפילו הצמד הישראלי גלעד בן צבי וסער סטיל לסיבוב השני לאחר נצחון בשתי מערכות 1:6 2:6 על תומר שילה ואריה רוזנבאום.

מחר (שלישי) החל מהשעה 10:30בבוקר נכנסות לפעולה המדורגות הישראליות הבכירות דניז חזניוק המדורגת הבכירה בטורניר, אקטרינה טור(3) וקרן שלמה(2). בגברים ישחקו המדורגים הבכירים בטורניר וכן מרבית הישראלים.

צפו בהגרלות ולו"ז יום המשחקים השני:

Official Draws and Order of Play
MEN – SINGLES MAIN DRAW ""
MEN – DOUBLES MAIN DRAW ""
MEN – SINGLES QUALIFYING ""
WOMEN – SINGLES MAIN DRAW ""
WOMEN – DOUBLES MAIN DRAW ""
WOMEN – SINGLES QUALIFYING ""
ORDER OF PLAY ""

 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן