חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ארבעה ישראלים בחצי הגמר בחיפה

תחרות ה-ITF הבינלאומית בחיפה, ע'ש אדם ברגמן ונתנאל פיפר, תגיע מחר (שישי) לשלביה הסופיים עם קיום משחקי חצי הגמר. המשחקים ייפתחו בשעה 10:00, ויתמודדו בהם שלושה ישראלים בקטגוריית הבנים, וישראלית אחת בבנות.
בגמר הבנים כבר מובטחת נציגות ישראלית כאשר בחצי הגמר יתמודדו עידן לשם ונועם מזור. לשם (5) השיג ניצחון מרשים לאחר שהדיח את המדורג הבכיר, מיכאל פרבולראקיס (1) עם 2:6,4:6. בחצי הגמר הוא יתמודד מול מזור (3) שניצח 4:6,6:4,1:6 את אלפטריוס ת'אודורו (8) מיוון.
מחצי הגמר השני ינסה להעפיל בן פתאל, (6) שניצח ברבע הגמר 4:6,1:6 את קונסטנטינוס יואנידס (4) מקפריסין. בחצי הגמר הוא יפגוש את אלכסנדר בקשי (7) מגאורגיה – שניצח את טל גולדנגורן (2) 4:6,6:2,3:6.
בבנות, שירן ארול השיגה גם היא ניצחון מצוין על המדורגת הבכירה בטורניר, אלנה משטקובה (1) מרוסיה, וגברה עליה ברבע הגמר עם 6:7,2:6. בחצי הגמר היא תנסה לעבור את פאני סטולר (4) מהונגריה, שהדיחה את ולריה ניקולייב (8) עם 2:6,4:6. בחצי הגמר השני יתמודדו אינס מורטה (2) מפורטוגל ואמילי ארבוטנוט מבריטניה.
בתחרות הזוגות זכו בקטגוריית הבנים עידן לשם ויהונתן קאופמן שניצחו 4:6,6:7 את טל גולדנגורן וקונסטנטינוס יואנידס (1). בבנות, טליה זנדברג ואמילי ארבוטנוט זכו במקום השני לאחר שהפסידו 10:12,3:6,6:4 למדורגות הבכירות – פאני סטולר וקריסטינה מרינה טודור (רומניה).

Official Draws and Order of Play
BOYS – SINGLES MAIN DRAW
BOYS – DOUBLES MAIN DRAW
BOYS – SINGLES QUALIFYING
GIRLS – SINGLES MAIN DRAW
GIRLS – DOUBLES MAIN DRAW
GIRLS – SINGLES QUALIFYING
ORDER OF PLAY

כתבות נוספות

דילוג לתוכן