חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אס"א ת"א אלופה בפעם השלישית ברציפות

אס"א תל אביב היא אלופת המדינה, בפעם השלישית ברציפות. היום (שישי) ניצחה אס"א במשחקי הגמר את מרכז הטניס רמת השרון 0:2 לאחר שתי משחקי יחידות בהן ניצחו יוליה גלושקו וקרן שלמה בשלוש מערכות.
קרן שלמה עלתה למפגש מול ולריה פטיוק הצעירה מרמת השרון וגברה עליה 3:6,1:6,6:4. במערכה הראשונה פטיוק שברה לראשונה במשחק ועלתה ל-1:3 ובהמשך ל-2:4. שלמה השוותה ל-4:4 אך בשני המשחקונים המכריעים פטיוק שמרה ושברה כדי לעלות ל-4:6.
את המערכה השנייה שלמה פתחה עם שבירה ושמירה ועלתה ל-0:2. פטיוק הצליחה לשמור פעם אחת בלבד על ההגשה כדי לצמצם ל-2:1, אך משם שלמה דהרה ל-1:6 מבטיח.
במערכה השלישית שמרו השתיים על ההגשות עד למצב 1:1, לאחר מכן שברה כל שחקנית את ההגשה של יריבתה עד למצב של 2:2. בשלושת המשחקונים הבאים שוב שמרו השחקניות על ההגשה עד שעלתה שלמה ל-3:4. בשני המשחקונים האחרונים שלמה שברה ושמרה, עלתה ל-3:6 וזכתה במשחק.
במשחק השני, שנערך במקביל, ניצחה גלושקו החולה את עופרי לנקרי 4:6,3:6,6:4. לנקרי פתחה את המשחק עם שבירה ושמירה ועלתה ליתרון 0:2. גלושקו המשיכה עם שבירה ושמירה משלה והשוותה ל-2:2. בשני המשחקונים הבאים שמרו השחקניות על ההגשה עד שאסטרוגו שברה שוב ועלתה ל-3:4. בהמשך, גלושקו שברה והשוותה ל-4:4 אך במצב זה לנקרי שברה, שמרה ולבסוף זכתה במערכה עם 4:6.
במערכה השנייה צברה גלושקו כוחות ועלתה ל-3:0, 2:5 ובהמשך ניצחה 3:6. במערכה השלישית והמכרעת גלושקו עלתה ל-1:4, אלא שאז לנקרי שברה, שמרה והתקרבה לגלושקו עם 3:4. בשני המשחקונים הבאים השתיים שמרו על ההגשה עד למצב של 4:5 לגלושקו- בו היא שמרה על ההגשה ועלתה ל-4:6 כדי לזכות במשחק ובאליפות לאחר תשע נקודות משחק שנזקפו לטובתה.
במקום השלישי זכתה מכבי צפון שניצחה 0:2 את מכבי הרצליה. ויקי צייטלין ניצחה 2:6,3:6 את אילנה אגרנוביץ' וחן אסטרוגו ניצחה 2:6,2:6 את יאנה נמירובסקי.
 
""
קרן שלמה במהלך המשחק מול פטיוק

""
ולריה פטיוק מתאמצת מול שלמה

""
שופטי הכיסא: מיכאל צור ויונתן זרגרי

""
יוליה גלושקו

""
עופרי לנקרי

כתבות נוספות

דילוג לתוכן