חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אנדריי טרנס ואינה משקובסקי זכו באליפות ישראל

היום (שישי) הסתיימה במועדון הטניס רעננה אליפות ישראל בכיסאות גלגלים על שמו ולזכרו של מתן גפניאל.
 
לעיניהם של עשרות אוהדים התקיים משחק הגמר רב התהפוכות בו גבר אנדריי טרנז על דניאל קורדוני 4:6,2:6,6:2 , בסיומן של למעלה משעתיים.
 
את המערכה הראשונה פתח קורדוני היטב ועלה ל-1:5. במצב זה השיג טרנס שבירה כדי לצמצם ל-2:5, אך משחקון הגשה יעיל של קורדוני העלה אותו ל-2:6.
 
עד למצב של 2:2 במערכה השנייה שמרו השחקנים על ההגשה. השבירה המיוחלת הגיעה מצידו של טרנס והעלתה אותו ליתרון 2:3. טרנס ניצל את ההזדמנות, שמר על ההגשה פעמיים ושבר עוד פעם אחת- בדרך ל-2:6 במערכה השנייה.
 
במערכה השלישית עלה טרנס ליתרון 0:4, אלא שאז קורדוני חזר לעצמו והשווה ל-4:4 לאחר שתי שבירות ושתי שמירות על ההגשה. ההגשות חזרו שוב לקורדוני שכבר נראה בדרך לניצחון, אלא שטרנס לא ויתר, שבר ל-4:5 ושמר פעם נוספת כדי לזכות במערכה המכרעת 4:6.
 
'המשחק היה טוב מאוד והניצחון הגיע אחרי הרבה עבודה קשה', אמר טרנס בסיום המשחק. 'זאת התחרות השלישית שלי החודש וקיבלתי ניסיון אדיר. היה לי קשה מאוד מבחינה פיזית, אבל מנטאלית הצלחתי לשמור על ריכוז עד סוף התחרות ואני שמח על כך', סיכם טרנס.
 
בנשים זכתה בתואר אלופת ישראל אינה משקובסקי שגברה בגמר על נויה זפרני 3:6,0:6.
 
בקטגוריית הזוגות זכו אסף סטוקול וגנדי כוהנוב שגברו על קורדוני וטרנס 9:11,2:6,7:5.

                                                                        אנדריי טרנס, היום ברעננה

                                                   זכה במערכה הראשונה אך הפסיד את השתיים הבאות. דניאל קורדוני

                                                                  המשתתפים באליפות ישראל בכיסאות גלגלים

כתבות נוספות

כיסאות גלגלים

נבחרת הקוואד של ישראל נוצחה 2:1 בגמר אליפות העולם ע"י יפן

אליפות העולם לנבחרות בטניס בכיסאות גלגלים במרכז הטניס ברמה"ש: נועם גרשוני ושרגא ויינברג נוצחו במשחק הזוגות המכריע. ויינברג: "מאוד רצינו להביא את הזהב". גרשוני: "היה לנו שבוע מדהים". הקפטנית עופרי לנקרי: "מקווים בשנה הבאה להביא את הזהב".

קראו עוד »
כיסאות גלגלים

ניצחון גדול לנבחרת הקוואד על יפן: עלתה מהמקום הראשון בבית

אליפות העולם לנבחרות בטניס בכיסאות גלגלים במרכז הטניס ברמה"ש: נועם גרשוני ושרגא ויינברג ניצחו במשחק הזוגות המכריע את הנבחרת המדורגת ראשונה באליפות. חמישי ב-10:00 מול דרום אפריקה. הכניסה לאליפות חופשית.

קראו עוד »
דילוג לתוכן