חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אנדי רם לקראת הדייויס: כשהקהל צועק אנדיוני יש חשמל באוויר

ארבעה ימים לפני מפגש גביע הדייויס, ערכה היום הנבחרת הישראלית אימונים נוספים ברמת השרון לקראת המפגש מול פולין (4-6 במרץ) שיפתח ביום שישי, במסגרת הבית האירופאי אפריקני מספר אחת.
 
בנבחרת המחודשת מרוצים עד מאוד מהמרקם החברתי שנוצר עם הגעתו של אמיר וינטרוב, שישחק כזכור, כמחבט מספר שתיים. מחר יערכו הישראלים אימון נוסף ובסוף היום תתקיים ארוחת הערב המסורתית עם הנבחרת הפולנית.
  
על האימונים המשותפים סיפר אנדי רם: 'האווירה באימונים נהדרת, כמו תמיד שכולנו נפגשים. אמיר מתאקלם מצוין וזה גורם לי לשמחה רבה. אנחנו מכירים כבר כמה שנים וזה היה דבר טבעי לגמרי שהוא ייכנס לנעליים של הראל ונועם. אמיר משרה אווירה טובה גם במגרש וגם מחוצה לו, וזה פשוט כיף'.
 
'אנחנו מתחילים להרגיש את ההתרגשות לקראת סוף השבוע ואנחנו יותר ממצפים להרבה קהל וקוראים לאוהדים להגיע בהמוניהם. כשאנחנו שומעים את הקהל צועק אנדיוני זה יוצר חשמל באוויר ומוציא מאיתנו את המיטב'.
 
על שותפו הוותיק, סיפר רם: 'החיבור עם יוני מצוין כמו שתמיד היה. תמיד כיף לשחק לצידו. הדייויס הוא במה מצוינת עבורנו כדי לצבור ביטחון לסבב ונעשה את המיטב כדי לתת תצוגת טניס ברמה הגבוהה ביותר'.
 
אייל רן, קפטן הנבחרת, הוסיף: 'למרות גשמים שפקדו את רמת השרון בתחילת היום, הצלחנו להוציא מהיום הזה את המקסימום ואנחנו בדרך הנכונה לקראת פתיחת המפגש. האווירה בנבחרת מצוינת, מה שתורם לאימונים ולכושר של השחקנים- שאני מאמין שיבוא לידי ביטוי בכל אחד מהמשחקים שצפויים לנו החל מיום שישי'.
 
                                                                      נבחרת ישראל, מודל 2011 (פוטו גדי)

כתבות נוספות

דילוג לתוכן