חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אנדי רם ונואלה נכנעו 6:4 ו-6:2 בחצי הגמר והודחו

מאת: מערכת ONE

 

נכון, אנדי רם זכה כבר ברולאן גארוס אבל אז מדובר היה בטורניר הזוגות המעורבים, הפעם הדברים שונים לגמרי כאשר רם ושותפו, ג'וליאן נואלה חיפשו לגעת בגמר הטורניר הצרפתי אך נכנעו לצמד טוב מהם, פאהס ודולהאי, בשתי מערכות 6:4 ו-6:2 והודחו.

הצמד הישראלי-אוסטרי פגש את להנדר פאהס מהודו ולוקאש דולהאי מצ'כיה, אותם הביסו רק לפני כחודש אבל הפעם הסיפור היה אחר. הישראלי ובן זוגו פשוט לא הצליחו לעמוד מול היריב העיקש שהצליח לשבור פעם אחר פעם.

המערכה הראשונה עוד היתה צמוד משהו והסתיימה בניצחון של הצמד הודי צ'כי 4:6 אבל המערכה השניה כבר היתה סיפור אחר לגמרי.

היה נדמה כי רם ונואלה פשוט לא הגיעו למערכה הזאת. פאהס ודולהאי פתחו בבליץ רציני, שברו שלוש פעמים ועלו ל-0:5 שלמעשה סגר את הסיפור.

רם ונואלה התאוששו קצת אבל זה הספיק רק בשביל לנצח שני משחקונים אבל לא בשביל לעצור את הדהירה של פהאס ודולהאי לעבר הגמר עם ניצחון 2:6.  שני הצמדים רשמו 5 אייסים כל אחד ו-3 טעויות בלתי מחוייבות. הצמד המנצח הצליח לרשום 75 אחוזי הצלחה בסרב הראשון.

הישראלי יכול לסכם לעצמו טורניר מוצלח, למרות ההפסד. עד חצי הגמר הוא עשה עבודה טובה כשבשלב רבע הגמר, רם ונואלה רשמו נצחון גדול על הצמד מברזיל, מרצ'לו מולו וברונו סוארס, 7:6, 2:6 ו-0:6. עבור הישראלי היתה זוהי ההופעה הרביעית בחצי גמר טורניר גראנד סלאם במשחקי הזוגות גברים.

ביחד עם יוני ארליך, זכה רם באליפות אוסטרליה ב-2008, עלה לחצי הגמר בווימבלדון ב-2003 ולחצי הגמר באליפות ארה'ב ב-2009. למעשה, בטורניר הזה, הוא השלים רם עליה לחצי הגמר בכל ארבעת הגראנד סלאמים.

 


רם ונואלה (GettyImages)

רם ונואלה. נכנעו במערכה הראשונה (GettyImages)

כתבות נוספות

דילוג לתוכן