חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אנדי רם ויוני ארליך עלו לרבע הגמר בלוס אנג'לס

                                              מאת: שי אלון

הטניסאים אנדי רם ויוני ארליך השיגו הלילה (בין רביעי לחמישי) בלוס אנג'לס ניצחון ראשון בעונת המגרשים הקשים בארה'ב.'אנדיוני' גברו 6:7 ו-2:6 על דימיטרי טורסנוב מרוסיה וגרגורי דימיטרוב מבולגריה ועלו לרבע הגמר שם יפגשו במרקוס בגדטיס מקפריסין ומיכאל ראסל מארה'ב.

במערכה הראשונה השיג כל צמד שבירה אחת והישראלים התעלו בשובר השיוויון וניצחו 4:7. במערכה השניה זה כבר הלך קל יותר, אנדיוני שברו פעמיים, לא נחשפו לנקודות שבירה עם ההגשות שלהם ועלו לרבע הגמר אחרי שעה ו-12 דקות.

בטורניר היחידים המקביל הפתיע יון סון לו מטיוואן את המדורג שלישי, מרקוס בגדטיס עם 3:6 ו-4:6. ראין האריסון בן ה-19, 94 בעולם, ניצח בדרבי אמריקני את מיכאל ראסל 3:6 ו-4:6.

וושינגטון: פאר ברבע הזוגות
בטורניר ה'קולג' פארק' בוושינגטון עלו שחר פאר ושותפתה סלואן סטאפנס האמריקאית לרבע גמר הזוגות ללא משחק אחרי פרישתה  של שוואי ז'אנג הסינית עקב מחלה. יריבותיהן הבאות יהיו אלכסנדרה מולר מארה'ב וליגה דקמיז'ר מלטביה.

 

 


שחר פאר. עלתה לרבע גמר הזוגות בוושינגטון (GettyImages)

שחר פאר. עלתה לרבע גמר הזוגות בוושינגטון (GettyImages)
 

 

שחר תשחק הלילה גם ברבע גמר היחידות מול אלה קודריבצ'בה מרוסיה (75). פאר, 24 בעולם, מדורגת 1 בטורניר. הלילה עלתה המדורגת 2, נדיה פטרובה לרבע הגמר עם 2:6 ו-2:6 על אגני בוצ'ארד מקנדה. בויאנה יובנובסקי מסרביה ניצחה 4:6, 7:5 ו-4:6 את ג'יל קרייבאס בת ה-37 מארה'ב.

וירג'יני רוזאנו מצרפת שלחה הביתה את המדורגת שישית, אלנה בלטצ'ה הבריטית עם 4:6 ו-2:6 ואלו אירנה פלקוני האמריקאית, שעלתה מן המוקדמות, נהנתה מפרישתה של שוואי ז'אנג הסינית אחרי שגברה עליה במערכה הראשונה 4:6.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן